Teisingumo ministrė susipažino su pataisos įstaigų darbu

Kalėjimų departamente apsilankiusi teisingumo ministrė Milda Vainiutė susitiko su šio departamento darbuotojais, pataisos įstaigų bei apygardų probacijos tarnybų vadovais bei kalbėjo apie bausmių vykdymo sistemai keliamus svarbiausius uždavinius.

„Vienas svarbiausių Teisingumo ministerijos uždavinių – pataisos įstaigų modernizavimas, šiuolaikinių darbo metodų diegimas, pažangios resocializacijos sistemos sukūrimas”, – susitikime su bausmių vykdymo sistemos pareigūnais sakė ministrė M. Vainiutė.
Tarp svarbiausių darbų ministrė paminėjo naujo Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybas, geresnių gyvenimo sąlygų sudarymą nuteistiesiems panaudojant Norvegijos finansinio mechanizmo lėšas.
Kalbėdama apie pataisos pareigūnų darbo sąlygas, ji pažymėjo, jog Teisingumo ministerija sieks, kad Seimas priimtų parengtas pataisas dėl mažiausiai uždirbančių pareigūnų darbo užmokesčio augimo, dėl pataisos pareigūnų profesijos patrauklumo ir konkurencingumo didinimo.
Susitikime su pataisos pareigūnais taip pat dalyvavo ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos bei Žmogaus teisių komitetų pirmininkai Julius Sabatauskas ir Valerijus Simulik bei Seimo kontrolierius Augustinas Normantas.
Artimiausiu metu teisingumo ministrė keltina apsilankyti visose 11 Lietuvos įkalinimo įstaigų, kuriose susipažins su nuteistųjų gyvenimo ir darbo sąlygomis bei šiose įstaigose kylančiomis problemomis.

Teisingumo ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas