Visagine – svečiai iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės

Visagino savivaldybėje apsilankė neeiliniai svečiai – Kinijos Liaudies Respublikos delegacija iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės – Hangdžou. Delegacijos nariai atstovauja Kinijos arbatos miesto asociacijai.

 

Garbingi svečiai pirmiausiai atvyko į savivaldybę. Svečius pasitiko Visagino savivaldybės vadovai – merė Dalia Štraupaitė, mero pavaduotoja Tamara Gaivoronskaja, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius ir direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas.
Sveikindama svečius savivaldybės merė Dalia Štraupaitė sakė: „Jūsų vizitas yra didelė garbė Visaginui. Tikiuosi, kad po jo stiprės ir plėsis mūsų bendradarbiavimas su Kinijos Liaudies Respublika. Atvažiuokite pas mus gyventi ir mūsų bendruomenė praturtės dar viena tautybe.” Merė palinkėjo gerų įspūdžių viešnagės Visagine metu. Delegacijos atstovai domėjosi verslo galimybėmis Visagino savivaldybėje, todėl direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas papasakojo apie Visaginą, verslo aplinką ir investavimo galimybes. Šilto ir draugiško bendravimo metu buvo pasirašytas „Arbatos draugystės” sertifikatas tarp dviejų miestų – Visagino ir Hangdžou. Po vizito savivaldybėje delegacijos nariai išvyko į Ignalinos atominės elektrinės informacijos centrą. Svečiai taip pat apsilankė Visagino kultūros centre, kur susitiko su tautiniais kolektyvais, atsigėrė rusiškos arbatos, užvirintos virtuve pagal senovines arbatos virimo tradicijas.
Kitą dieną visaginiečiai turėjo galimybę susipažinti su kinų kultūra. Kinijos delegacijos nariai pristatė visaginiečiams savo šalies kultūrą, pademonstravo arbatos ceremoniją ir Tai Či sveikatingumo mankštą. Renginio pabaigoje žiūrovų laukė grupės „Sepa & Asorti” koncertas.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas