Molėtuose lankėsi Prezidentas G. Nausėda

Rugsėjo 28 dieną vizitą Molėtuose Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene pradėjo padėdamas gėlių prie paminklo kovotojams už Lietuvos laisvę ir tylos minute pagerbdamas žuvusiuosius už Lietuvos Nepriklausomybę.

Prezidentas lankėsi Molėtų rajono savivaldybės administracijoje, kur vyko Prezidento, jo patarėjų ir savivaldybės vadovų diskusija. G. Nausėda ir jo komanda aptarė viešojo sektoriaus funkcijų centralizavimo įtakos regionams, savivaldybių finansinio pajėgumo stiprinimo, susisiekimo infrastruktūros kaip kokybiško gyvenimo ir verslo plėtros galimybių klausimus.

Po pietų Prezidentas lankėsi Molėtų gimnazijoje, kur susitiko su rajono gimnazijų vyresniaisiais mokiniais ir pedagogais bei diskutavo apie jaunimo patriotiškumo skatinimą, po to vyko į „Teltonikos“ technologijų centrą, kur pabendravęs su įmonės vadovu, apžiūrėjo gamyklos patalpas. Tuo metu pirmoji ponia susitiko su neformalaus ugdymo pedagogais, aplankė Menų mokyklą, susitiko su Alantos miestelio bendruomene, o Prezidento patarėjai susitiko su savo kuruojamų sričių specialistais.

Abu svečiai aplankė Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, o vizito pabaigoje šalies vadovas kartu su pirmąja ponia Molėtų kultūros centre susitiko su vietos bendruomene, kur aptarė sveikatos, švietimo, socialinius ir kitus gyventojams rūpimus klausimus.

Molėtų r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas