Dėl streiko mokykloje gali būti stabdomas ugdymo procesas

Rugsėjo 29 dieną mokyklose prasidėjęs švietimo darbuotojų profesinės sąjungos organizuojamas mokytojų streikas gali tęstis neribotą laiką. Penktadienį pamokos nuo 8 valandos nevyko ir septyniose Utenos rajono ugdymo įstaigose: čia į streiką įsitraukė daugiau kaip 100 mokytojų, kurie dalyvavo ir prieš dvi savaites vykusiame įspėjamajame streike.

Penktadienio rytas Aukštakalnio pradinėje mokykloje, Dauniškio gimnazijoje, Krašuonos ir Vyturių progimnazijose bei lopšeliuose-darželiuose „Saulutė“, „Gandrelis“, „Šaltinėlis“ prasidėjo visiškai kitaip nei įprasta. Šias ugdymo įstaigas lankančių vaikų tėveliai jau iš anksto buvo informuoti apie vyksiantį streiką, tad nuo ryto vietoj pamokų mokiniams ir darželinukams buvo vedamos įvairios veiklos. Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, sudėtingiausia situacija – Aukštakalnio pradinėje mokykloje, kurioje yra kone 100 proc. streikuojančių mokytojų, o į šią ugdymo įstaigą penktadienį atėjo vos 10 vaikų. „Yra tikimybė, kad šioje mokykloje ugdymo procesas bus stabdomas ir pamokos nevyks“, – teigė vedėjas.

Kai kurios kitos mokyklos, pavyzdžiui, Vyturių progimnazija, į streiką įsitrauks nuo pirmadienio, todėl tikslių duomenų, kiek šiuo metu streikuojančių mokytojų mūsų rajone – nėra.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas