Bitininkystės muziejuje triūsia skulptoriai

Rugpjūčio 26 dieną senajame Stripeikių kaime (Ignalinos r.), Bitininkystės muziejuje, bus pasidžiaugta muziejaus skulptorių plenero dalyvių kūriniais, kurie papuoš, įprasmins šį unikalų ramybės, poilsio ir pažinimo kampelį.

Bitininkystės tema kuria septyni garsūs skulptoriai iš skirtingų Lietuvos regionų. Per dešimt dienų gimę medinės skulptūros bus su kinetiniais elementais ir kalbės penkiomis kalbomis (lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų ir latvių). Skulptorių komanda: Rimantas Zinkevičius, Kęstutis Krasauskas, Adolfas Teresius, Saulius Lampickas, Nerijus Alšauskas, Eugenijus Rimdžius, Albertas Danilevičius. Muziejus kviečia atvykti į skulptūrų parko atidarymą ir puikiai praleisti laiką.

Bevaikštinėjant po išpuoselėtą keturių hektarų teritoriją, apžiūrint ekspozicijas, galima praleisti ir visą dieną. Šešiuose muziejaus pastatuose (name, svirne, klėtelėse, kluone…) įrengtos modernios interaktyvios ekspozicijos apie bites ir bitininkavimą nuo seniausių laikų. Aplankius senąją pirkią, pasijaučiama kaip pas bitininką namuose, svirne – kaip dūzgiančioje bičių šeimoje, tvartelyje – tarsi bitininko dirbtuvėse. Austėjos klėtelė atveria iš amžių glūdumos ateinančias mitologines paslaptis, žolelių galias ir kvapus. Žalčio klėtelė skirta vienišių meditacijai. Liepų kalne, ant antros kalvos galima paskrajoti sparnuotosiomis sūpynėmis. Muziejuje veikia jauki maža kavinukė.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas