Abiturientams įteikti brandos atestatai

Praėjusią savaitę Utenos rajono gimnazijas baigusiems abiturientams įteikti mokyklų baigimo atestatai. Šiemet Adolfo Šapokos, „Saulės”, Dauniškio ir Užpalių gimnazijas baigė 436 abiturientai, iš jų trys – su pagyrimu, nes mokslo metais mokomieji dalykai buvo įvertinti puikiai – devintukais ir dešimtukais, o laikydami egzaminus surinko nuo 86 iki 100 balų.

Penktadienį su savo mokiniais atsisveikino Utenos Dauniškio ir Užpalių gimnazijos. Šiais metais Dauniškio gimnaziją baigė 156 abiturientai (kartu su Suaugusiųjų mokymo skyriaus mokiniais), iš jų 9 gavo išsilavinimo pažymėjimus.
Šiais metais su Užpalių gimnazija atsisveikino 15 gimnazistų – 14 iš jų įteikti brandos atestatai, o vienam – išsilavinimo pažymėjimas.
Šeštadienį nuotaikingai nusiteikę Utenos Adolfo Šapokos ir „Saulės” gimnazijos abiturientai rankose laikė brandos atestatus ir, pasveikinti mokyklų bendruomenių atstovų, savo auklėtojų ir pačių artimiausių šeimos narių, braukė džiaugsmo ašaras. Nuo šiol jiems prasideda kitas naujo gyvenimo etapas: vieni rengiasi kelti sparnus skrydžiui į kitas pasaulio šalis bei pasirinko studijas užsienio mokslo įstaigose, kiti liko ištikimi savo kraštui.
Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bendruomenė gero kelio linkėjo 150 abiturientų, iš jų trys baigė su pagyrimu. Šįmet „Saulės” gimnaziją baigė 116 abiturientų, o iš jų penkiems įteikti išsilavinimo pažymėjimai.
Antradienį geriausiai brandos egzaminus išlaikę uteniškiai abiturientai sulauks ir valdžios dėmesio – bus pasveikinta 12 abiturientų, kurie šiais metais surinko 14 šimtukų.

udiena.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas