Ūkininkaujantiems uteniškiams – beveik 210 000 eurų

Naujų metų pradžia vieniems prasideda nuo sau išsikeltų tikslų, o kitiems – nuo ypatingų laimėjimų. Būtent taip 2019-ieji prasidėjo ūkininkaujantiems sutuoktiniams iš Utenos – jie laimėjo 209 242 Eur.

Sausio 2-os dienos „Vikinglotto” žaidimas buvo lemtingas uteniškių šeimai, kurie su dar vienu žaidėju iš Norvegijos pasidalino Didįjį prizą – 418 484 Eur.
Svajojo, ką pirks laimėjus
Laiminga, besišypsanti šeima, atvykusi į centrinį loterijos biurą sostinėje, dalijosi savo sėkmės istorija, kuri prasidėjo nuo… svajojimo naktį. „Dar prieš sužinant, kad laimėjome, kažkurį vakarą atsigulusi pradėjau galvoti, ką daryčiau ir ką pirkčiau, jei laimėčiau didesnę pinigų sumą. Tai pirmoji mintis buvo – įsigyčiau naują, kokybišką patalynę”, – balsu juokėsi moteris iš savo garsiai išsakytų minčių.
Laimingą bilietą jiedu įsigijo vienoje iš maisto prekių parduotuvių. „Išties, tąsyk nieko net ir nenusipirkome, tik tą vieną bilietą. Jau einant pro kasas, pasiūliau vyrui bent vieną „Vikinglotto” bilietą įsigyti. Taip ir padarėme”, – pasakojo uteniškė.
Tačiau į Vilniaus atstovybę atsiimti savo laimėjimo sutuoktiniai atvyko praėjus kone savaitei – bilietą patikrino ne iškart. „Vieną dieną pamačiau internete skelbiamas žinutes, kad laimėta beveik 210 000 Eur Utenoje. Tada ir prisiminiau – juk ir mes turime nepatikrintų bilietų!”, – kalbėjo moteris. Ji iškart paskambino vyrui, kuriam priminė apie bilietus. Jis neilgai trukus nuvyko į parduotuvę ir sužinojo apie didžiulę sėkmę. „Žmonai visą dieną net nesakiau, norėjau pranešti grįžęs namo vakare. O ir kai grįžau pasakiau, jog laimėjom 200 eurų”, – juokėsi laimėtojas. Tačiau juo žmona netikėjo – jai nuojauta kuždėjo ką kita. Ir neklydo – paaiškėjo, kad jiedu laimėjo beveik 210 000 Eur.
Pokalbio metu sutuoktinių pora juokėsi, kad dabar galės ne tik patalynę nusipirkti. „O jeigu rimtai, manau, didžiąją dalį pinigų skirsime dukroms. Viena gyvena Vilniuje, kita – Klaipėdoje, tad padėsime joms. Nors, juodvi, sužinojusios apie laimėjimą, užsiminė ir apie galimą investavimą. Na, galės galvoti…”, – kalbėjo uteniškis laimėtojas. Jam žmona antrino, kad pinigų skirs ir savo namų remontui bei, galbūt, naujam automobiliui įsigyti.

Asociatyvi nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas