Suknelės moterims: kaip pasirinkti tinkamą drabužį?

Visos moterys nori būti ne tik gražios, bet ir stilingos, tačiau ne kiekviena žino, koks stilius jai tinkamas. Suknelės moterims – vienas iš drabužių, kurį savo spintoje turi bene kiekviena dailiosios lyties atstovė. Neretai sukneles moterys renkasi pagal spalvą ir raštą, tačiau prieš renkantis suknelę, derėtų išsiaiškinti, koks suknelės modelis jums tinkamiausias. Jei tiksliai žinosite, kokios suknelės jums tinka, jos pabrėš jūsų privalumus, o ir sukneles ne tik parduotuvėse, bet ir internete rinktis bus paprasčiau.

Kokia suknelė tinkama mano figūros tipui?


Smėlio laikrodžio figūros savininkėms labai tinka suknelės, kurios pabrėžia liemenį. Neprašausite pasirinkusi laisvesnio audinio suknelę. Smėlio laikrodžio figūros savininkėms patariama rinktis įliemenuotus drabužius, kurie pabrėžtų jūsų liemenį. Žinoma, bet kuriuo atveju smėlio laikrodžio figūrai tinka klasikinės suknelės, tik vertėtų išsirinkti tinkamą suknelės modelį ir spalvinę gamą.
Apskritimo formos figūros savininkės gali pasidžiaugti grakščiomis kojomis, kurias ir rekomenduojama išryškinti dėvint sukneles. Renkantis trumpesnes sukneles arba tokias, kurios vos dengia kelius, pabrėšite savo didžiausią privalumą – kojas. Nerekomenduojama rinktis ilgų ar „oversize“ tipo suknelių. Apskritimo formos figūros savininkėms puikiai tiks V formos iškirptės klasikinė suknelė. Šio tipo suknelės vizualiai sumažina viršutinę kūno dalį, o savo elegantišku ir moderniu kirpimu patraukia kiekvieno akį.
Trikampio / kriaušės formos figūros moterims būdingi platesni klubai, lieknas liemuo. Šio figūros tipo savininkėms labiausiai tinka A silueto suknelės su V formos iškirpte, kurios šie tiek platėja žemyn.
Apversto trikampio figūros moterys ir merginos turėtų rinktis varpelio formos sukneles su šviesesne apatine ir tamsesne viršutine dalimis. Varpelio formos suknelės sukurs itin moterišką įvaizdį. Šio figūros tipo savininkės savo apranga turėtų išryškinti kojas, o labiau – maskuoti viršutinę kūno dalį.
Kvadrato, arba dar kitaip – pieštuko formos figūros savininkės gali būti labai liekno arba šiek tiek stambesnio sudėjimo, bet šiai figūrai būdinga tai, kad pečiai, liemuo ir klubai yra vienoje linijoje. Šios figūros savininkės turėtų rinktis storesnio audinio sukneles, tačiau jokiu būdu ne aptemptas ar tiesios formos sukneles. Labiausiai pieštuko arba kvadrato formos figūrai tinka įliemenuotos suknelės.


Kuo ypatingos klasikinės suknelės?


Bet kokiu atveju, visiems figūros tipams yra tinkamos klasikinės suknelės. Šios suknelės nėra tam tikro laiko mados tendencija, nes klasika visada yra vertinama ir aktuali. Klasikinės suknelės visada užpildys jūsų spintos garderobą elegancija, grakštumu, rafinuotumu ir švelnia spalvų gama. Nors dažniausiai klasikinės suknelės reikalingos moterims, dirbančioms biuruose, įvairiose įmonėse, tačiau šio tipo suknelės puikiai papuošia ir prašmatniai vakarienei ar šventei. Klasikinės suknelės pasižymi ir pastelinėmis, ramiomis spalvomis, minimalistiniu, tačiau išskirtiniu dizainu, kokybiška medžiaga. Klasika visada suteikia ne tik paprastumo, bet ir sukuria tvarkingumo, grakštumo stilių. Žinoma, dabar itin populiaru klasikines sukneles derinti ne tik su aukštakulniais ar su paprastais bateliais, bet ir su elegantiška sportine avalyne. Būtent todėl elegantiška suknelė visada tiks ne tik darbe ar oficialiuose susitikimuose, bet puikiai atrodys ir kasdieniuose susitikimuose, tereikia pasirinkti tinkamus aksesuarus ir avalynę. Klasikinis stilius ypatingas ir tuo, kad visiškai nepriklauso nuo amžiaus. Klasikinio modelio sukneles merginos renkasi vestuvėms, o vyresnio amžiaus moterys klasiką renkasi tiek šventėms, tiek kasdienai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas