Rinktis atnaujintą telefoną ar kompiuterį – tinkamas sprendimas

Be kompiuterio ar išmaniojo telefono jau neįsivaizduojama mūsų pačių, mokinio ar studento kasdienybė. Prasidėjus mokslo metams tėvams tenka nemenkas galvosūkis – kaip rasti aukso viduriuką tarp kainosir kokybės? Vienas iš būdų sutaupyti – rinktis atnaujintus įrenginius.Atnaujintos elektronikos įrenginių e.parduotuvė „Restorie“ (įsikūrusi Panevėžyje) siūlo įsigyti kokybiškų telefonų, kompiuterių ir jų priedų už prieinamą kainą.

Prekės ženklo įkūrėjas panevėžietis Daumantas Simėnas pasakoja: „Klaidinga manyti, kad atnaujintas kompiuteris ar telefonas yra prastesnis už naują. Atnaujinti įrenginiai kokybe nenusileidžia naujiems, o kaina gali būti net iki 50 procentų mažesnė.“

„Restorie“ kiekvienas pirkėjas atras jam tinkantį prietaisą – čia gausu žinomų gamintojų nešiojamųjų ir stacionarių kompiuterių, jų priedų, projektorių ar tinklo įrangos, taip pat ir išmaniųjų telefonų. Įsigytoms prekėms suteikiamas standartinis 12 mėnesių garantinis laikotarpis.

Taip pat „Restorie“ superka ir naudotą verslo klasės elektroniką iš įmonių, o vėliau ją atnaujina, testuoja. Tai, anot D. Simėno, visokeriopai naudinga tiek vartotojui, tiek gamtai. Nereikia jaudintis, kur dėti seną įrenginį, be to, tai puiki galimybė susigrąžinti dalį patirtų išlaidų. Kartu tausojami gamtos ištekliai, mažinama aplinkos tarša.

„Elektronikos atliekos – sparčiausiai auganti atliekų rūšis, ir tik maža dalis jų yra antrąkart panaudojamos“, – teigė D. Simėnas ir pabrėžė, kad atnaujinti įrenginiai sparčiai populiarėja visame pasaulyje, įskaitant ir Europą, bei koreliuoja su sparčiai populiarėjančia tvarumo filosofija.

UAB „Restorie“ vertybes išduoda ir įmonės šūkis – „Kiekvienas įrenginys vertas naujos istorijos.“

Pasak D. Simėno, „Restorie“ veikia žiedinės ekonomikos principu. Visa įranga, laikantis aukščiausių kokybės standartų, profesionaliai atnaujinama ir ja visavertiškai gali naudotis kitas šeimininkas, kuris ją nuperka. Įmonė sertifikuota tarptautiniais ISO 9001 ir 14001 standartais ir taip yra oficiali „Microsoft“ partnerė-atnaujintoja.

Rinktis atnaujintą įrenginį iš „Restorie“ motyvuoja ir tai, kad šios parduotuvės pirkėjai prisideda prie Lietuvos miškų išsaugojimo, nes už kiekvieną įsigytą įrenginį pasodinama po medį.

Kontaktai: info@restorie.com; tel. 8 686 83 005.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas