Prostatos masažuokliai: priežastys, kodėl jais verta pasinaudoti

Kiekvienas vyras žino, kas yra prostata, kuo ji svarbi ir kodėl būtina puoselėti jos sveikatą. Prostatos – graikinio riešuto dydžio liaukos, esančios tarp šlapimo pūslės ir tiesiosios žarnos – pagrindinė funkcija yra gaminti vienas iš veikliausių biologinių medžiagų, kurios reikalingos normaliai vyro erekcijai, ejakuliacijai ir vaisingumui. Jei sutrinka šių hormonų gamybai, tai sutrinka ir visa lytinė funkcija. Be to, prostata gamina sekretą, atskiedžiantį spermatozoidus, ir sudaro palankią terpę jiems judėti. Prostata atlieka ir apsauginę funkciją – kadangi jos sekrete yra medžiagų, efektyviai naikinančių bakterijas – ji puikiai saugo vyro sėklides, šlapimo pūslę ir inkstus nuo infekcinių užkratų. Tad turbūt nekyla abejonių dėl prostatos reikšmės ir svarbos? Bet, deja, ne visi skiria pakankamai dėmesio gerai prostatos būklei palaikyti. Kaip galima tai padaryti? Vienas iš būdų – pasinaudoti prostatos masažuokliais.

Laimei, pastebima, kad prostatos masažuokliai tampa vis dažniau naudojami, nes vyrai pradeda suprasti, kad jie ne tik gali pagerinti seksualinę sveikatą, bet ir visu kūnu pajausti didesnį malonumą. Daugumoje Europos šalių prostatos masažuoklių pardavimas per pastaruosius penkerius metus išaugo apie 60 procentų, ypač tarp vyrų, vyresnių nei 45 metų. Netgi kai kurie gydytojai skatina vyrus reguliariai atlikti prostatos masažą, nes tai gali padėti sumažinti įvairių sveikatos problemų ar ligų simptomus. Gavote tokią rekomendaciją ir jūs? Apsilankykite parduotuvėje Aistra.eu ir išsirinkite prostatos masažuoklį.

Prostatos masažuokliai: kuo jie naudingi?

Prostatos masažas – tai procedūra, kurios metu stimuliuojama prostatos liauka. Alternatyviosios medicinos specialistai teigia, kad prostatos masažas gali palengvinti prostatos uždegimo sukeliamus simptomus ir sumažinti spaudimą, tenkantį šlapimo takams. Prostatos masažuokliai ypač rekomenduojami naudotis tuomet, kai kankina prostatos padidėjimas, prostatitis (prostatos uždegimas), sunkumai šlapinantis, erekcijos disfunkcija (sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją). Prostatos masažuoklis taip pat naudojamas ir seksualinei stimuliacijai, siekiant sužadinti, sustiprinti erekciją arba atpalaiduoti tiesiąją žarną prieš analinį seksą. Visus prostatos masažuoklių privalumus verta aptarti plačiau.

Prostatos masažuokliai – priemonė vyrų sveikatai gerinti

• Prostatos masažas gali padėti gydyti erekcijos sutrikimus. Reguliarus prostatos masažas gali pagerinti erekcijos funkciją. Erekcija – geros kraujotakos rezultatas, o kraujotaka gali būti gerinama intensyviu masažu.

Prostatos masažuokliai – priemonė vyrų sveikatai gerinti

Prostatos masažas gali padėti gydyti erekcijos sutrikimus. Reguliarus prostatos masažas gali pagerinti erekcijos funkciją. Erekcija – geros kraujotakos rezultatas, o kraujotaka gali būti gerinama intensyviu masažu.

2. Prostatos masažas gali pagerinti šlapinimosi funkciją. Šlapimas turėtų ištekėti tolygiai, tačiau jei vyrui yra patinusi prostata ar kamuoja prostatos uždegimas, gali būti dirginama šlapimo pūslė, todėl šlapimo nutekėjimas iš šlapimo pūslės sulėtėja arba nutrūksta. Masažas gali padėti išvengti šių problemų.

3. Prostatos masažas gali sušvelninti skausmingą ejakuliaciją. Skausminga ejakuliacija yra reta, bet pasitaiko – dėl infekcijos ar uždegimo prostatoje. Prostatos masažas gali sumažinti prostatos uždegimą ir padaryti ejakuliaciją mažiau skausmingą.

4. Prostatos masažas gali padėti gydyti prostatitą. Prostatitas yra dažnas prostatos uždegimas, kurį sukelia bakterinė infekcija. Simptomai apima daug – nuo nemalonaus ​​deginimo jausmo iki skausmo ar diskomforto tarpvietėje. Nors pagrindinis prostatito gydymo būdas – antibiotikai, bet yra pastebėta, kad prostatos masažas, derinamas su kitais gydymo būdais, duoda daug efektyvesnių rezultatų.

5. Prostatos masažas gali padėti palengvinti padidėjusios prostatos simptomus. Padidėjusi prostata yra labai dažna problema, ypač tarp vyrų, vyresnių nei 50 metų. Atliktas nedidelis tyrimas parodė, kad reguliarus prostatos masažas, derinamas su vaistais, gali ypač veiksmingai palengvinti simptomus.

Prostatos masažuokliai – priemonė vyrų malonumui sustiprinti

Ir vis dėlto prostatos masažuokliai vyrų yra mėgstami ne tik dėl geresnės sveikatos, bet ir dėl neužmirštamo malonumo. Naudojant prostatos masažuokliai vyrai gali pajausti beprotiškai stiprų malonumą. Vyriškame G taške yra tūkstančiai nervų galūnėlių, kurias stimuliuojant jaučiamas itin didelis malonumas. Kai kurie vyrai teigia, kad vien tik stimuliuojant prostatą jie gali pasiekti intensyvų orgazmą. O kuo daugiau orgazmų – tuo geriau. Orgazmas išties yra naudingas prostatos sveikatai. Vieno tyrimo rezultatai atskleidė, kad vyrams, patyrusiems penkis ar daugiau orgazmų per savaitę, iki 40 procentų sumažėjo tikimybė susirgti prostatos vėžiu.

Esate pasiruošę leistis į seksualinių malonumų kelionę? Apsilankykite sekso prekių parduotuvėje Aistra.eu ir išsirinkite sau tinkamiausią prostatos masažuoklį. Patinkančios formos, modelio, medžiagos ar dizaino – pasirinkimas išties labai platus. Taip pat neužmirškite ir lubrikanto. O jei kyla papildomų klausimų, drąsiai užduokite juos konsultantams.

Plačiau: https://aistra.eu/vyrams

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas