Pristatome atnaujintą lojalumo programą senjorams!

Nuo vasario 11 d. lojalumo programos pasiūlymas senjorams taikomas įsigyjant ne tris ar daugiau prekių, kaip buvo iki šiol, o iš karto – perkant vos vieną prekę. Kitaip tariant, išskirtiniai pasiūlymai senjorams, turintiems „Eurovaistinės“ lojalumo kortelę, taikomi vos užsukus ir apsipirkus „Eurovaistinėje“.

Geresnės lojalumo programos sąlygos turėtų sudominti visus senjorus, nes sutaupyti perkant daugeliu atveju kone kasdien reikalingus medikamentus ir maisto papildus aktualu visiems be išimties. Taip pat jau daugelį metų pabrėžiame sveikos gyvensenos ir rūpinimosi savo sveikata svarbą norint išlikti sveikiems ir nesirgti, taip pat jaustis gerai sutaupius.

Pristatydami atnaujintą lojalumo programą, norime tik dar labiau akcentuoti, kad vyresnio amžiaus žmonės mūsų vaistinėse labai laukiami. Siekiame geriausiai atitikti šios klientų grupės poreikius, o išskirtiniai mažų kainų pasiūlymai neabejotinai yra itin svarbi to dalis.

Šiuo metu „Eurovaistinės“ lojalumo programa aktyviai naudojasi per milijonas mūsų klientų, iš kurių keli šimtai tūkstančių – būtent senjorai. „Eurovaistinės“ lojalumo programa senjorams gali pasinaudoti visi klientai, sulaukę senatvės pensijos amžiaus, turintys galiojantį pažymėjimą ir įsigiję „Eurovaistinės“ senjorų lojalumo kortelę.

„Eurovaistinės“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas