Pirmi pasimatymai: svarbiausios taisyklės

Pirmi pasimatymai labai dažnai yra gąsdinantis. Juk reikia ne tik tinkamai save pateikti, tačiau taip pat ir sumažinti lūkesčius tikintis, kad kitas žmogus, kuris ateis į pasimatymą, bus toks, koks jums labiausiai tinka.

Nuotrauka – pexels.com

Natūralu, kad patys pirmi pasimatymai net gali gąsdinti. Tačiau tinkamai jiems pasipuošus – jie niekada nebus baisūs. Bandysime pateikti kelias esmines taisykles, kurios garantuos, kad pirmi susitikimai su kitu žmogumi bus lydimi tik geriausių emocijų.

Tinkamos apsaugos priemonės

Šiais laikais visi žmonės yra labai liberalūs ir dažniausiai sau suteikia galimybę pajusti artumą iškart, jeigu tik to norisi. Svarbiausia yra pasirūpinti apsaugos priemonėmis, kurios skirtos ne tik nenorimo nėštumo išvengimui, tačiau taip pat ir pagalbai nuo LPL. Visapusišką apsaugą teikia tik prezervatyvai, kuriuos galite įsigyti https://glamonek.lt/180-condoms. Svarbiausia rasti tinkamo dydžio, tokius, kurie apsaugo maksimaliai ir kurie leis mėgautis lovos malonumais be jokių neigiamų pasekmių.

Atsipalaidavimas

Pirmi pasimatymai labai gąsdina, tačiau būtent tuomet, kai žmogus labai bijo – jis dažniausiai pateikia save nepatraukliai. Tikrai nesakome, kad pačių pirmų pasimatymų metu reikia vartoti alkoholį, kuris gali padėti atsipalaiduoti, tačiau faktas, kad radus jums labiausiai tinkamą, tačiau ne psichiką veikiantį atsipalaidavimo metodą, juo tikrai verta remtis. Juk kai žmogus yra atsipalaidavęs – tuomet jis dažniausiai atrodo labai gražus.

Nereikia savęs girti

Labai blogai, kai pačių pirmų pasimatymų metu apie save kalbama ne tik labai daug, tačiau taip pat ir išskiriami vien tik pozityvūs dalykai. Žinoma, kad dažniausiai norisi apie savo asmenybę sukurti kuo geresnį įvaizdį. Tačiau dažniausiai didelis girimasis turi priešingą efektą nei yra tikimasi. Toks žmogus gali atrodyti gana atgrąsus, kadangi siejamas su narciziškumu.

Kalbėkite apie neutralus dalykus

Galiausiai, pasimatymų metu svarbu neaptarti savo ankstesnių santykių, nereikia kalbėti apie politiką, religiją ir panašius dalykus. Geriausia rinktis tokias temas, kurios, tikėtina, kad nesukels konflikto. Apskritai tai pokalbių temos turi kelti tik geras emocijas, tad verta rinktis neutralias, lengvas ir kurios leis susidaryti įspūdį apie kitą asmenį.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas