Pasiruoškite vasarai: grožio patarimai, padėsiantys šiltuoju metų laikotarpiu jaustis nepriekaištingai

Vasara – laukiamiausias, daugiausiai įspūdžių, pramogų ir poilsio žadantis metų laikas. Tad jau dabar daugelis pradeda tam ruošis ir ne tik planuoja, ką veiks, ką pamatys bei kur ilsėsis, bet ir suka galvas, kaip vasarą atrodyti nepriekaištingai.

Savaime suprantama, kad šiltuoju metų laiku atidengiame daugiau kūno, lepinamės saulės voniomis, maudynėmis ir kitomis pramogomis, tad graži ir sveika oda bei žvilgantys plaukai yra tai, ką vasarą norime išsaugoti ilgai. Kaip tai padaryti? Kaip prižiūrėti savo odą ir plaukus vasaros metu? Kokias grožio procedūras turėtumėte atlikti jau dabar? Visiems, norintiems vasarą atrodyti bei jaustis nepriekaištingai tikrai pravers keli nesudėtingi, bet labai naudingi grožio patarimai.

Ilgam laikui atsisveikinkite su nepageidaujamais plaukeliais

Vienas didžiausių rūpesčių, susijusių su kūno odos grožiu vasaros metu – nepageidaujami plaukeliai. Labai dažnai vien dėl to apkarsta įvairūs vasaros malonumai – gėdijamasi atidengti daugiau kūno, vengiama laiką leisti paplūdimyje ar prie baseino. Ši problema jums yra gerai pažįstama? Svyra rankos pagalvojus apie kasdienį kūno plaukelių skutimą, nuolatinį odos dirginimą, atsirandančius bėrimus? Tuomet vertėtų ilgam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais, diskomfortą keliančiais plaukeliais ir pamiršti šiuos rūpesčius. Kaip tai padaryti? Plaukų šalinimas lazeriu yra geriausias sprendimas norint vasarą džiaugtis nepriekaištingai atrodančia kūno oda. Verta pastebėti, kad ši procedūra, atliekama su moderniausiais Aleksandrito lazeriais, jau po pirmo karto garantuoja stulbinančius rezultatus – iškrenta apie 20 procentų kūno plaukų, o ataugę plaukeliai būna kur kas mažiau pastebimi, šviesesni bei gležnesni. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nusprendus plaukų šalinimą lazeriu atlikti vasarą reikia laikytis šių rekomendacijų:

 • Rinkitės profesionalią kliniką ir patyrusius specialistus, dirbančius su moderniausiais, mediciniškai įvertintais Aleksandrito lazeriais.
 • Planuojant atlikti plaukų šalinimą lazeriu derėtų maždaug 4 savaites prieš procedūrą nesideginti saulėje ar soliariume.
 • Atlikus plaukų šalinimą lazeriu maždaug 4 savaites venkite intensyvių saulės spindulių, būtinai naudokite nuo saules apsaugančias priemones su SPF 50 apsauga.

Pažymėtina, kad plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu visiškai saugiai veikia odą, veiksmingai šalina plaukelius ir yra tinkamas tiek šviesiaodžiams, tiek tamsesnės, šiek tiek įdegusios odos savininkams. Tad nepaisant odos tipo, pasirinkus lazerinę plaukų šalinimo procedūrą vasarą mėgausitės lygia bei švelnia kūno oda ir pamiršite, ką reiškia jausti nerimą dėl diskomfortą keliančių kūno plaukelių.

Pasirūpinkite efektyvia veido oda priežiūra

Sausa, šerpetojanti veido oda ar nepageidaujamas riebalų perteklius bei užsikimšusios poros – taip pat dažnai vasaros metu kamuojančios grožio problemos. Reikėtų pastebėti, kad išvengti šių problemų nebus sunku, jei jau dabar pradėsite rūpintis efektyvia veido odos priežiūra:

 • Laikykitės odos priežiūros rutinos. Kasdien laikantis geros odos priežiūros rutinos jūsų veido oda vasarą atrodys nepriekaištingai. Valymas, tonizavimas ir drėkinimas bent du kartus per dieną padės išlaikyti odą švarią bei gaivią.
 • Drėkinkite, drėkinkite, drėkinkite. Tinkamai pridrėkinta oda – sveika oda. O šiltuoju metų laiku nuolat drėkinti veido odą yra labai svarbu. Tam, kad oda būtų hidratuota galima naudoti įvairius drėkinamuosius kremus, serumus bei kitas veido odos priežiūros priemones. Taip pat vasarą itin naudinga kelis kartus per dieną odą apšlakstyti vandeniu ar naudoti drėkinamąją veido miglą.
 • Nepamirškite nušveisti. Šiltuoju metų laiku veido odos šveitimas – būtinybė. Naudokite veido odos šveitiklį bent du kartus per savaitę tam, kad pašalintumėte nešvarumų ir riebalų perteklių nuo odos. Tik nepamirškite naudoti jūsų odos tipui tinkančio šveitiklio. Taip pat būtinai nušveiskite lūpas ir kaklą.
 • Naudokite priemones praturtintas antioksidantais. Veido kremai, serumai praturtinti antioksidantais daro stebuklus. Antioksidantai padeda ilgiau išlaikyti veido odą jauną, apsaugo ją nuo neigiamų vidinių ir išorinių veiksnių. Todėl ypatingai šiltuoju metų laiku rekomenduojama naudoti veido priežiūros priemonės, kuriose būtų odai naudingų antioksidantų. Vienas iš jų – vitaminas C, padedantis pašalinti smulkius odos defektus ir apsaugantis nuo žalingo saulės poveikio.
 • Apsaugokite odą nuo saulės. Kokybiškas kremas nuo saulės – labai svarbus bet kokio tipo odai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad žalingas saulės poveikis gali gerokai paveikti veido odą – sukelti ankstyvą senėjimą, senatvines dėmes, smulkias linijas ir raukšles. Tad šiltuoju metų laiku naudokite kremus su SPF 30 arba su SPF 50 apsauga, drąsiai mėgaukitės saulės voniomis ir išlaikykite odą gražią bei sveiką.

Skirkite dėmesio plaukų grožiui ir sveikatai

Ne paslaptis, kad karštas oras ir saulės spinduliai plaukams – ne draugai. Tad vasarą labai svarbu skirti ypatingą dėmesį plaukų grožiui bei sveikatai. Žinoma, plaukais derėtų pradėti rūpintis jau dabar. Visų pirma, prieš įsibėgėjant vasaros sezonui rekomenduojama pakirpti išsišakojusius plaukų galiukus. Taip vasarą pasitiksite su sveikai atrodančiais plaukais, o tam, kad visą šiltąjį sezoną džiaugtumėtės plaukų išvaizda pasinaudokite šiais patarimais:

 • Dėvėkite galvos apdangalus. Keliaujant į paplūdimį ar leidžiant laiką prie baseino dėvėkite skrybėlę, kepurę, skarelę ar kitą jums patinkantį ir prie jūsų įvaizdžio tinkantį galvos apdangalą. Taip apsaugosite plaukus nuo nublukimo ir išsausėjimo, taip pat apsisaugosite nuo pavojingo perkaitimo.
 • Naudokite nuo saulės apsaugančias priemones. Šiltuoju metų laiku naudokite plaukų priežiūros priemones, kuriose būtų nuo žalingų UV spindulių apsaugančių ingredientų. Tai gali būti specialus šampūnas, kondicionierius ar įvairūs purškikliai.
 • Laikykitės plaukų plovimo rutinos. Vasarą neretai kyla pagunda plaukus plauti dažniau. Tačiau tai gali pakenkti, nes dažnas plovimas išsausina plauką. Geriausia šiltuoju metu laiku plaukus plauti 2–3 kartus per savaitę. Žinoma, svarbu atkreipti dėmesį ir į galvos odos tipą. Jei galvos oda sausa, dažnas plovimas tikrai nėra reikalingas. Jei galvos oda riebi, plaukus gali prireikti plauti dažniau.
 • Rinkitės natūralias šukuosenas. Laisvai krentančios bangos, šiek tiek neklusnūs plaukai vasarą atrodo išties nepriekaištingai. Šiltasis sezonas – puikus metas rinktis natūralias šukuosenas ir leisti plaukams pailsėti nuo plaukų džiovintuvų, tiesintuvų bei kitų plaukų formavimo prietaisų.

Tinkamiausias laikas pasiruošti – dabar

Verta pastebėti, kad kiekvienas, pasinaudojęs paminėtais grožio patarimais vasarą gali atrodyti nepriekaištingai. Tačiau ruoštis reikia pradėti jau dabar. Svajojate šiltuoju metų laiku nesirūpinti dėl nepageidaujamų kūno plaukelių? Ryžkitės plaukų šalinimo lazeriu procedūrai. Norite, kad jūsų veido oda būtų sveika ir graži, o plaukai – žvilgantys? Tam svarbi kasdienė veido odos ir plaukų priežiūros rutina. Rūpinkitės savimi, puoselėkite savo grožį, tuomet ir atrodysite, ir jausitės nepriekaištingai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas