Ministrė ragino vaikus drąsiai siekti užsibrėžtų tikslų

Utenos vaikų globos namų auklėtiniai, antradienį susitikę su socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene, uždavė daug klausimų ir apie jos vaikystę, ir apie dabartinį darbą.

Ministrė papasakojo apie vaikystės patirtis, hobius, svajones, ragino vaikus skaityti knygas, stropiai mokytis, taip pat keltis tikslus ir drąsiai jų siekti, o vaikai mainais pradžiugino savo kūrybos dovanomis.

Susitikimas, kuris įvyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, yra jau trečius metus šalyje spalio-gruodžio mėnesiais įgyvendinamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais” vienas iš renginių. Jo globėja – A. Pabedinskienė.

Svarbiausias projekto tikslas – suteikti vaikams galimybę susipažinti su konkrečiomis profesijomis, darbo aplinka bei skirtingomis darbovietėmis, kas padėtų jiems ateityje apsispręsti, kuo būti ir kokį darbą dirbti. Be to, tokie susitikimai skatina labiau pasitikėti savimi ir aplinka, įkvepia drąsos bei atsakomybės, siekiant norimų tikslų.

Šiemet projekto metu 27-ių vaikų globos įstaigų ir 8-ių Maltos ordino pagalbos tarnybos Vaikų dienos centrų vaikai lankysis 50-yje šalies įmonių bei įstaigų.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas