Ledinių maudynių Trakuose dalyviams pritrūko tik ledo ir eketės

Tradicinėse 25 metrų ledinės eketės varžybose Trakuose dalyvavę mažeikiškiai šiek tiek apgailestavo – jiems pritrūko ledo ir eketės. Kita vertus, trūkumus kompensavo gražus, puikiai organizuotas renginys.

Ledinėse varžybose dalyvavę mažeikiškiai džiaugėsi, kad plaukikus palaikė Lietuvos sveikuolių sąjungos vadovas Simonas Dailidė (ketvirtas iš kairės). Nuotr. iš komandos archyvo

Nuotaikos nesugadino

Trakuose, priešais pilį, ant Galvės ežero kranto, jau septintus metus iš eilės rinkosi tradicinių Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamų 25 metrų ledinės eketės varžybų dalyviai.

Šiais metais į Trakus suvažiavo daugiau nei ketvirtis tūkstančio šalto vandens mėgėjų, tik nebuvo nei eketės, nei ledo. Plaukikams buvo įrengti šeši 25 metrų ilgio vandens takeliai, pažymėti specialiais plastikiniais pontonais.

„Kai yra ledo, tada įdomesnis ir pats plaukimas. Dabar kai kurie mūsų juokavo, kad per šilta. Tačiau viską atpirko pats renginys. Kiekvieną savaitgalį susirinkdami prie Ventos upės mes džiaugiamės vienas kitu, o koks džiaugsmas buvo susitikti tokiam dideliam būriui ledinių maudynių mėgėjų! Smagu buvo dalytis įspūdžiais bei patirtimi“, – „Santarvei“ pasakojo Vilma Petrauskienė, ledinių maudynių Krakiuose organizatorė.

Iš Mažeikių į šias ledines varžybas važiavo aštuoni dalyviai, trys jų – pirmą kartą. Pernai Trakuose varžėsi šeši mažeikiškiai.

Svarbiausias tikslas – dalyvauti

Renginio medaliais buvo pagerbti visi 25 m distanciją įveikę dalyviai. Tarp plaukikų įvairiose amžiaus grupėse vyko varžybos, kas nuplauks greičiausiai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo pagerbti prizais. Trakuose susirenka tituluoti plaukikai, tad, nors 20-metis mažeikiškis ir gerai pasirodė, greitai įveikė distanciją, tarp prizininkų nepateko.

To padaryti nepavyko nė vienam mūsų rajono atstovui. Kita vertus, pasak V. Petrauskienės, čia atvažiuojama pasimėgauti pačiu renginiu ir nors šiek tiek pagerinti praėjusio sezono asmeninius rezultatus. Jai, kaip ir kitiems mažeikiškiams, tai pavyko padaryti – 25 m distanciją moteris įveikė viena sekunde greičiau.

Varžybos Trakuose – dar ne ledinių maudynių sezono pabaiga – nors ledo nebėra, tačiau sekmadieniais Ventos upėje, prie Krakių, jos tęsis visą kovą. Pernai sezonas buvo užbaigtas balandžio viduryje, o šiemet viskas priklausys nuo to, koks bus pavasaris.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas