Kviečia aplankyti keturkojus

Spalio 4 dieną švenčiamos šv. Pranciškaus varduvės. Krikščionys laiko šv. Pranciškų gyvūnų globėju, todėl ši diena buvo paskelbta ir Pasauline gyvūnų diena. Jos metu skatinama susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą, gyvūnų teises ir priežiūrą. Pasaulinė gyvūnų diena Utenoje išskirtinai nebus švenčiama, tačiau, pasak Utenos gyvūnų mylėtojų draugijos prezidentės Jolantos Tarnauskienės, Utenos rajono gyvūnų globos namuose, kuriuose šiandien glaudžiasi apie 160 benamių keturkojų gyvūnų, uteniškiai yra visuomet laukiami.

„Spalio 4 dieną, kuomet šalyje bus minima Pasaulinė gyvūnų diena, išskirtinai šios datos neminėsime. Turime begales darbų, tad nespėjame organizuoti įvairių renginių. Norėčiau priminti, kad spalio 3-4 dienomis prekybos centre „Rimi” uteniškiai galės prisidėti prie geresnio gyvūnų gyvenimo, aukoti produktus katėms ir šunims”, – sakė J. Tarnauskienė. Ji tikisi, kad penktadienį Utenos rajono gyvūnų globos namus „užgrius” įvairių įstaigų ir organizacijų atstovai, kurie žada aplankyti keturkojus.
Šių metų vasario mėnesį Utenos rajono gyvūnų globos namai iš senų patalpų Medeniuose išsikėlė į naujesnius namus Utenos mieste. Ne visos čia esančios patalpos yra pilnai įrengtos, kai kurioms reikia remonto. Tačiau, anot jos, nėra ką lyginti su tuo, ką turėjo anksčiau.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas