Kokybiško hostingo pasirinkimas: zomro.com apžvalga

Hostingas yra sudėtinė internetinio verslo dalis, kuri daro įtaką svetainės užkrovimo patikimumui ir greičiui. Tai turi įtakos srautui, svetainėje praleistam laikui ir, galiausiai, potencialių klientų skaičiui. Šiame straipsnelyje mes apžvelgsime kokybišką hostingą nusakančius faktorius ir kaip teisingai pasirinkti sutelkiant dėmesį į Zomro.com.

Kaip teisingai pasirinkti hostingą

Hostingas tai tokia paslauga, kuri suteikia jums „erdvę”, kurioje galima priglobti jūsų svetainę. Tai gali būti virtualus serveris arba serverio dalis. Jūsų svetainės ir jūsų klientų duomenys bus saugomi šiame serveryje. Iš esmės be hostingo jūsų svetainės vartotojai ir potencialūs klientai negalėtų pasiekti jūsų produkto internete.

Norint teisingai pasirinkti hostingą svarbu suprasti, kokias paslaugas teikia hostingo tiekėjas ir kokių paslaugų reikia būtent jums. Tam išanalizuokite savo svetainės lankytojų skaičių, reikiamą vietą kietajame diske, savo biudžetą ir t.t.

Ko ieškoti renkantis virtualų hostingą

Kai renkatės virtualų hostingą, apsvarstykite šiuos parametrus:

  • Serverio veikimo laikas: tai periodas, per kurį serveris gali veikti nepertraukiamai nuo jo įjungimo iki išjungimo. Kuo šis periodas ilgesnis, tuo stabilesnė bus jūsų svetainė priglobta šiame serveryje.
  • Kainos ir resursų santykis: Hostingo kompanijos siūlo skirtingus planus ir kainas. Prieš perkant SSD ar kito tipo hostingą geriau palyginti kelis pasiūlymus ir pasirinkti sau naudingiausią.

Serverių vieta ir patikimumas: gerai apsaugoti serveriai užtikrina jūsų svetainės ir vartotojo duomenų saugumą. Serverio patikimumas turi įtakos prieigos prie jūsų internetinio projekto stabilumui. Serverio vieta taip pat gali turėti įtakos svetainės įkėlimo greičiui.

  • Reikalingų technologijų palaikymas: prieš pirkdami VPS serverį atkreipkite dėmesį į jo palaikomas technologijas. Jums gali prireikti tokių technologijų kaip PHP, phpMyAdmin, Python, MySQL ir kitų palaikymo. Prieš pasirinkdami hostingo paslaugas pasitarkite su hostingo paslaugų teikėju, ar jis gali palaikyti jums reikalingas technologijas.
  • Techninės pagalbos darbo valandos: idealiu atveju techninė pagalba turėtų dirbti visa parą be išeiginių, nes klausimų ar nelauktų trikdžių gali kilti bet kada. Jei jūsų vartotojai yra iš skirtingų pasaulio vietų, turite nuolat prižiūrėti svetainę ir hostingo paslaugas kiekvienai laiko juostai.
  • Kopijų pajėgumai: kopijos yra labai svarbios, nes jos leidžia atstatyti reikiamą jūsų internetinio projekto versiją kartu su visa svarbia informacija bet kuriuo metu, jei kažkas nutinka.

Visas aukščiau pateiktas funkcijas puikiai derina „Zomro“ hostingo paslaugų teikėjas. Pažvelkime į pagrindinius privalumus:

  • Buvimas tarptautinėje rinkoje: „Zomro” tarptautinėje rinkoje veikia nuo 2014 m., teikia hostingo paslaugas klientams visame pasaulyje, o tai rodo įmonės patikimumą.
  • Techninė pagalba 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę: nesvarbu, kada jums kiltų klausimų, techninė pagalba padės jums visada iš bet kurio pasaulio krašto.
  • Serveriai Nyderlanduose: serverio vieta užtikrina didelį patikimumą ir didelį greitį. Jūsų duomenys bus saugūs, o vartotojai galės greitai pasiekti svetainę.
  • Greitas ir nemokamas svetainės perkėlimas: jei jums reikia perkelti savo svetainę iš kito hostingo, „Zomro” tai leidžia padaryti greitai ir nemokamai.
  • Serverio veikimo laikas – 99 proc: tai beveik maksimalus veikimo reitingas, kuris užtikrina, kad klientai visada galės pasiekti jūsų svetainę.

Nemokamos kopijos kas 7 dienas: Jūsų duomenys visada bus saugūs, o atsarginės kopijos apsaugos svetainę nuo bet kokių nenumatytų aplinkybių.

Kaip matote, „Zomro” hostingo paslaugų teikėjas su kaupu atitinka visus kokybiško hostingo parametrus.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas