Šaudymo pradžiamokslis

Sporto klubas „Skardis“ 2021 metais laimėjo Sporto rėmimo fondo projektą „Šaudymo pradžiamokslis“ (SRF-SIĮ-2021-1-0267), kurio tikslas – sportinio šaudymo Aukštaitijos regione kūrimas ir puoselėjimas per fizinio aktyvumo veiklas, taip pat Aukštaitijos regione organizuoti edukacinius–pažintinius sportinio šaudymo renginius bei pritraukti 220 gyventojų į fizinio aktyvumo veiklas, susijusias su sportiniu šaudymu.

Projektas vykdyti pradėtas 2021 metų liepos 1 dieną, o baigėsi 2023 metų gruodžio 31 dieną. 2021 metais Aukštaitijoje vyko du šaudymo pradžiamokslio renginiai, 2022-2023 metais – po penkis. Renginiai vyko ne tik Utenos, bet ir Ignalinos, Molėtų rajonuose. Projekto veiklose dalyvavo apie 300 sportinio šaudymo dalyvių, vaikų ir suaugusiųjų, vyrų ir moterų.

Projekto veiklai įsigytas inventorius (pistoletai, elektroniniai taikiniai) bus naudojami sportinio šaudymo veikloms vykdyti Aukštaitijos regione.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas