Kokių priemonių reikia medinei terasai prižiūrėti?

Medinė terasa – tai gražiai atrodantis bei funkcionalus priedas jūsų lauko erdvei. Tai – jauki vieta leisti laiką, susitikti, valgyti ar pramogauti. Kadangi terasos dažniausiai gaminamos iš medžio, joms reikia tam tikros priežiūros. Šiame straipsnyje kaip tik ir norėtume atkreipti dėmesį į priežiūrą bei jai reikalingas priemones.

Reikmenys medinei terasai prižiūrėti

Visų pirmiausia jums reikėtų turėti gerą šluotą ir šepetėlį su šereliais. Reguliarus purvo ir dulkių nuvalymas yra labai svarbus priežiūrai. Jeigu ieškote efektyvesnio valymo sprendimo bei turite didesnį biudžetą, puikiai pravers ir aukšto slėgio plovimo įrenginys. Tačiau nepamirškite, kad jam reikia specialaus antgalio.

Lauke esanti mediena nuolat patiria UV spindulių poveikį. Būtent dėl to ją reikėtų alyvuoti ar dengti specialiais, ultravioletiniams spinduliams atspariais, pigmentais. Rekomenduojama rinktis vandenį atstumiantį ir UV spinduliams atsparų produktą, kuris apsaugo nuo puvimo ir pažeidimų. Terasų aliejavimas bene labiausiai prisideda prie ilgaamžiškumo skatinimo.

Alyva gali ne tik saugoti nuo drėgmės ar kenkėjų. Ji taip pat pamaitina medį bei išryškina natūralų tekstūros grožį. Pasirinkus tinkamą priemonė galima pabrėžti natūralią spalvą, suteikti medienai matinę arba blizgią apsaugą. Tačiau, jeigu planuojate aliejuoti, įsigykite tam tinkamas priemones – švelnų teptuką su ilgais šereliais ir/arba volelį.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas