Kokie moteriški batai šiuo metu yra madingiausi?

Sakoma, kad „geri batai veda į geras vietas”. Ar Jūs ar pasiruošusios užkariauti pasaulį arba aplankyti tas nuostabias vietas? Jeigu nusiteikę keliauti ir sužinoti, kur tos geros vietos – pirmyn į pasaulį! Jums tereiks išsirinkti pačią nuostabiausią batų porą. Norite sužinoti, kokius batus išsirinkti, kad būtumėte madingos? Skaitykite toliau ir sužinosite.

Balerinos

Idealiausiu atvejus jos gali būti vienspalvės. Taip pat gerai, jei šie batukai bus dekoruoti detalėmis, tokiomis kaip grandinėlė. Tokie batai visada bus populiarūs, nes jie pasižymi subtiliu dizainu ir elegancija. Prie jų galite derinti tiek suknelę, tiek kelnes ar sijoną. Balerinos geras pasirinkimas ofise dirbančioms moterims. Jų dėka nepavargs kojos, jausitės lyg basa, o šį sezoną atrodysite madingai. Prie klasikinio įvaizdžio derinkite universaliasias juodos spalvos balerinas, o jei norite kažko žaismingesnio įvaizdžio, visada galima rinktis spalvotus batukus, puoštus įvairiomis detalėmis. 

Sportiniai bateliai

Viskas labai lengva ir paprasta. Atrodo, paprasčiau ir nebūna – madingi gali būti ir sportiniai bateliai. Šį sezoną prie jų galite derinti ne tik sporto aprangą, bet ir sukneles, tiek trumpus ar ilgus sijonus. Sportiniai bateliai pasižymi patogumu, yra lengvai derinami prie įvairių įvaizdžių. Kaip ir minėjome, jiems tinkama tiek laisvalaikio apranga, tiek romantiškos suknelės ar elegantiški kostiumai. Spalvos sportinių batelių dizainuose galimos ir neoninės. Šiandien labiau atkreipkite dėmesį į žaliųjų citrinų, elektrinės bei geltonos spalvų derinius. Su tokių spalvų detalėmis, dominuojačiomis sportiniuose bateliuose atsidursite dėmesio centre.
Šiais metais išskiriamos kelios sportinių batelių tendencijos:
• 8-ojo dešimtmečio sportiniai bateliai;
• sportiniai bateliai, papuošti spalvingomis detalėmis;
• baltos spalvos sportiniai bateliai.
Jei nei vienų iš nurodytų sportinių batų dar neturite, užsukite https://www.eavalyne.lt/ecco.html ir tikrai išsirinksite.

90 – ųjų platformos

Jos puikiai pasitarnaus ne tik vasaros pabaigoje, bet ir rudenį. O jei tinkamai prižiūrėsite, galėsite platformas avėti ne vieną sezoną. Juk mados sukasi ratu. Naujausiose kolekcijose gausu masyvių klasikinio tipo batų bei sportinių batelių milžiniškomis platformomis. Avint tokius batus praeivių dėmesys bus garantuotas. Su jais ne tik jausitės, bet ir realiai būsite pakylėtos. Vadinasi, atrodysite grakštesnės ir seksualesnės. Jūsų kojos labiau išryškės avint 90-ųjų tipo platformų batus. Beje, kerzai taip pat gali būti teisingas pasirinkimas.

Žemas kulnas

Moteriški batai žemu kulnu vėl madingi. Šia naujiena džiaugiasi tos, kurioms nepatinka aukštakulniai ir su jais labai greitai pavargsta. Žemakulnius batus galite rinktis šį sezoną. Šiuos batus galite drąsiai avėti kiekvieną dieną. Toks batų modelis yra universalus ir jį galėsite derinti prie įvairiausių įvaizdžių. Universalumas šiuo atveju laimi.
Tinkamai pasirinkta moteriška avalynė bus Jūsų, mielosios, vizitinė kortelė, padedanti išreikšti žavesį, savitumą ir individualumą. Su patogia avalyne galite „nuversti kalnus“, įgyti drąsos ir daugiau pasitikėjimo savimi. Mylėkite save ir avėkite madingus batus, įsigytus internetu. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas