Kodėl genda dyzeliniai kuro siurbliai?

Kalbant apie automobilius, kiekvienas sąmoningas šio savininkas suvokia, jog, įsigijęs transporto priemonę, ne tik galės mėgautis pastarosios teikiamu komfortu, bet ir įsipareigoti šios priežiūrai. Praktika rodo, jog vieni modeliai „imlesni“ gedimui nei kiti, tam tikros automobilio dalys „jautresnės“ už kitas ir be remonto apsieiti retai gali. Kuro siurblių remonto paslauga, kurios per automobilio eksploatacijos laiką dažnai neprireiks, o jei pasiseks, ši ir visai nebus aktuali. Tačiau šis „organas“, drąsiai galima teigti, yra viena svarbiausių dalių dyzeliniuose automobiliuose, atsakinga už aukšto spaudimo sukėlimą bei pagalbą pumpuojant kurą. Kuro siurbliai genda ne dėl šios dalies „silpnybės“ ar neapgalvotų gamintojo sprendimų, tačiau netinkamų automobilio eksploatavimo sąlygų ar natūralaus nusidėvėjimui automobilį naudojant ilgą laiką.

Dėl kokių priežasčių genda kuro siurbliai?

Priimti operatyvų sprendimą, kokia yra automobilio kuro siurblio techninė būklė bei kas sukėlė vieną ar kitą situaciją galima tik prieš tai atlikus nuodugnią, profesionalą automobilio diagnostiką, dėl kurios kreiptis taip pat reikėtų pas profesionalius, o ne „garažiuko“ savamokslius.
Visgi dažniausiai automobilių remonto meistrai, besispecializuojantys dyzelių automobilių taisyme, išskiria tris pagrindines kuro siurblių gedimo priežastis.

Naudojamos netinkamos elektros jungtys

Jei jūsų naudojamos elektros jungtys bus netinkamai įžemintos ar paliktos per daug laisvos, didelė tikimybė, jog dėl tokios situacijos nukentės ir sustreikuos ne kas kitas, o automobilio kuro siurblys.

Automobilio kuro bako užteršimas purvu, rūdimis ar kitais nešvarumais

Kuro bake kaupiantis įvairiems nešvarumams, užsikemša kuro filtras, o kartu sutrinka ir visos kuro sistemos veikla. Neigiamą poveikį pajusite ir kuro siurblio veikimo atžvilgiu. Tad automobilio kuro bako valymas turėtų būti vienas tų profilaktinių darbų, dėl kurių, dėl viso pikto, derėtų nepamiršti apsilankyti autoservise. Prevencinės priemonės ir šiuo atveju gali padėti išvengti didesnių problemų.

Įprotis važinėti su beveik tuščiu baku

Nuolat tampyti likimą už „ūsų“, bandant sužinoti, kokį atstumą galima nuvažiuoti beveik tuščiu baku, tikrai nerekomenduojama. Toks elgesys sąlygoja automobilio variklio perkaitimą, o, tokiai situacijai dažnai kartojantis, iš „rikiuotės“ išeiti gali ir automobilio kuro siurblys.
Kalbant būtent apie dyzelinius variklius, svarbu paminėti, jog šie yra labai jautrūs kuro kokybei. Bandymas sutaupyti naudojant pigesnį, tačiau abejotinos kokybės kurą taip pat ilgainiui gali išprovokuoti kuro siurblio gedimą. Derėtų nepamiršti laikytis ir kitų specialistų rekomendacijų: laiku keičiami tepalai, alyva, stabdžių skystis, reguliari techninė apžiūra, vizitas pas profesionalius meistrus prieš planuojamą ilgesnę kelionę. Kaip liudija ilgametė praktika, tinkamai prižiūrimas automobilis savo šeimininkui tikrai atsidėkoja.

Kaip išsirinkti profesionalius automechanikus Kaune?

Kaunas – didelis miestas, o kuro siurblių remontas – gana dažnai siūloma atlikti paslauga, tad, logiškai mąstant, turėtumėte nesunkiai šį suremontuosiantį meistrą. Tačiau primename, jog, nesvarbu, apie kokį gedimą bekalbėtume, patikėti šio taisymą bet kam iš gatvės tikrai nederėtų. Toks remontas, tikėtina, iš pirmo žvilgsnio gali suvilioti mažesne kaina, tačiau pasekmės neretai būna itin nemalonios.
UAB „Dizrida“ meistrai specializuojasi būtent dyzelinių automobilių remonte, tad kuro siurbliai taip pat yra vienas jų „arkliukų“. Patirtis, specializuotos bei nuolat atnaujinamos žinios, kruopštumas, naudojama kokybiška remonto įranga bei detalės: pagrindinės priežastys, dėl kurių savo „ratus“ į „Dizrida“ kolektyvo rankas patikėti galite drąsiai. Profesionalumas lemia, jog ilgai be, dažnu atveju, kone gyvybiškai būtinos transporto priemonės neliksite. Visi remonto, aišku, neaukojant kokybės, atliekami kiek įmanoma greičiau.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas