Į avariją pateko „Utenos komunalininko“ automobilis

Ketvirtadienio rytą Utenoje, Ąžuolijos kvartale, įvyko avarija, į kurią pateko du automobiliai, vienas iš jų priklausė UAB „Utenos komunalininkas“. Ant stogo apvirtusio automobilio vairuotojas nežymiai nukentėjo ir buvo išvežtas į gydymo įstaigą medikų apžiūrai.

Įvykį matę Ąžuolijos mikrorajono gyventojai tikino, kad Ąžuolijos ir Vasaros gatvių sankryža yra pavojinga: šioje vietoje pasitaiko įvairių eismo įvykių, tad, jų teigimu, reikia būti atidiems, nes dažnai vairuotojai nepastebi kelio ženklo, žyminčio pirmumo teisę.

Ne išimtis – ir šis eismo įvykis. Šioje sankryžoje „Caddy“ automobiliu važiavęs UAB „Utenos komunalininkas“ darbuotojas kirto sankryžą nepraleisdamas pirmumo teisę turinčio „Seat“ automobilio. Nuo smūgio „Caddy“ vertėsi ant stogo. „Viskas įvyko labai greit, nespėjau sureaguoti, nors dar spėjau paspausti stabdį“, – patyręs šoką kalbėjo automobilio „Seat“ vairuotojas, kartu važiavęs su dar vienu keleiviu. Jie nenukentėjo, tačiau nežymių sužalojimų patyrė „Utenos komunalininko“ vairuotojas, jį apžiūrėjo atvykę medikai, kurie nuvežė apžiūrai į gydymo įstaigą.

Iškart po pranešimo apie eismo įvykį atvyko policijos pareigūnai.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas