Kelios priežastys, kodėl verta pirkti motociklą

Žmonės apie motociklus yra dvejopos nuomonės. Beveik visi apie juos galvoja arba labai gerai, arba labai blogai. Jeigu jūs nepatenkate tarp pastarųjų ir visai domitės galimybe persėsti ant dviratės transporto priemonės, tai šiame straipsnyje sužinosite keletą priežasčių, kodėl taip daryti būtų verta. Yra ne vienas niuansas ir akcentas, dėl ko motociklą pirkti gali būti naudingiau ir geriau nei pasirinkti automobilį. Nors neišvengsime to, kad žiemą Lietuvoje su juo važinėti neįmanoma, tačiau šiltuoju metų laiku tai gali būti puiki investicija. Be tolimesnio atidėliojimo – kelios priežastys, kodėl verta pirkti motociklą!

Įspūdinga važiavimo dinamika

Ganėtinai vidutinės klasės motociklas tiesiojoje bėgėjasi taip pat greitai, kaip ir sportinis automobilis. Būtent dėl akceleracijos pojūčio ir to, kaip greitai motociklas bėgėjasi, daug kam ir patinka šios transporto priemonės. Nors keliuose dėl savo pomėgio išmėginti greitį, motociklininkai ir turi blogą reputaciją, tačiau trasoje išbandyti tikrą greitį, niekas netrukdo. Tiesa, reikėtų paminėti, kad posūkiuose motociklą pažaboti yra gerokai sunkiau ir čia jis nusileidžia automobiliams.

Pigesnis remontas

Bet kuris savininkas bei meistras jums pasakys, kad motociklą remontuoti, 9 kartus iš 10 bus tikrai pigiau, nei automobilį. Dėl to, kad yra daug mažiau komponentų ir įvairių sistemų, kurios gali gesti, remontas taip pat yra reikalingas rečiau. Autoservisas Utenoje, Vilniuje, Ukmergėje ar kitame mieste jums tikrai galėtų atsakyti į iškilusius klausimus, o ten dirbantys specialistai – numatyti, kiek maždaug kainuoja įvairių detalių keitimas ar aptarnavimas.

Draugiškesnė bendruomenė

Motociklininkai vienas į kitą beveik visuomet žiūri labai draugiškai ir pagarbiai. Jie tarpusavyje sveikinasi tiesiog kelyje, turi dideles bendruomenes, dalyvauja renginiuose ir bendrauja klubuose. Jeigu jums aktualu prisijungti prie tam tikros grupės, kurioje galėtumėte dalintis bendrais interesais, keliauti, aptarti techninius dalykus ir ne tik, motociklas – kaip tik jums.

Pigesnis išlaikymas

Ne tik remontas, bet ir pačio motociklo išlaikymas kainuoja mažiau. Pigesnis draudimas, mažiau tepalų, nereikia taip dažnai plauti ir taip toliau. Paprasčiausia matematika, skaičiuojant išlaikymo kaštus, taip pat yra motociklų pusėje, nes juos eksploatuojate vos ~pusę metų, o automobilį – visus metus. Tiek įvairūs priedai, tiek svarbiausi dalykai, tokie kaip moto padangos, paprastai kainuoja mažiau nei keturratėms transporto priemonėms.

Nemokamas stovėjimas

Didžiojoje dalyje Lietuvos ir Europos motociklai turi nemokamo parkavimo privilegiją daugelyje miestų vietų. Jeigu dirbate miesto centre, kur dideli kamščiai ir nuolatinės automobilių spūstys – nepamirškite, kad įsigyti motorolerį ar motociklą šiltajam metų laikui gali būti protinga investicija. Mažiau laiko praleisite kamščiuose, lengviau rasite vietą, kur motociklą parkuoti ne tik prie darbo, bet ir renginių metu ar šiaip išvykus į centrinę jo dalį.

Labiau tausojate gamtą

Dėl to, kad turi mažesnį variklį, motociklas išmeta mažiau kenksmingų dalelių į atmosferą. Nors nėra toks netaršus, kaip tiesiog vaikščiojimas pėsčiomis ar mažesni motoroleriai ir mopedai, motociklas vis tiek leidžia kiek sumažinti bendrą taršos lygį ore, jeigu juo naudojamasi sumaniai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas