Kalėdiniame vaikų mieste į aukštį kilo sausaininiai nameliai

Neseniai Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas”, atidarytas kalėdinis „vaikų miestas”, simbolizuojantis Lietuvoje veikiančius vaikų globos namus. Iš sausaininių namelių sukurtą miestą atidarė žinomi šalyje žmonės ir vaikai iš Utenos vaikų globos namų. Galimybę jiems atvykti į Vilnių prieš šventes suteikė „Spalvoto meduolio dienos” organizatoriai, akcijos metu surinkę lėšas. Idėją įgyvendino kulinarinių knygų autorė – maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė ir dekoratorės.

Utenos vaikų globos namų globotiniai buvo pakviesti į renginį „Spalvoto meduolio dienos misija”, kuriame susitiko su Lietuvos pramogų atstovais, įžymiais žmonėmis, kartu gamino kalėdinius atvirukus, žaislus bei kepė meduolius „Spalvoto meduolio dienos” kepyklėlėje. Už dalyvavimą vaikams skirtos saldžios dovanėlės ir suteikta galimybė apsilankyti pramogų parke.
Kartu su R. Ničajiene ir A. Štukyte namelius „Oze” lipdė ir dekoravo aktorė Eglė Driukaitė, TV laidų vedėjos Laima Kybartienė ir Eglė Daugėlaitė, atlikėjas Juozas Liesis, keksiukų karaliene tituluojama verslininkė Liucina Rimgailė, TV projekto „Lietuvos balsas” finalo dalyviai. Jų sukurti sausaininiai nameliai papildė „vaikų miestą”.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas