Į ką atsižvelgti renkantis patikimą ir patyrusį advokatą?

Kaip tinkamai išsirinkti gerą advokatą? Tai gana dažnas klausimas, kuris priklauso nuo daugelio aspektų. Apskritai, pirmiausia tai turėtų būti patikimos advokatų kontoros specialistas, besispecializuojantis jums aktualiuose teisiniuose klausimuose. Vis dėlto, tai toli gražu ne vienintelis aspektas. Nors tinkamo advokato pasirinkimas gali pasirodyti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, tačiau nepriklausomai nuo jums aktualios teisės srities, yra tam tikri žingsniai, kurie padės priimti objektyvesnį sprendimą.

Pasidomėkite advokato teikiamomis paslaugomis

Visų pirma, ieškodami teisininko, kuris atitiktų visus jūsų lūkesčius, pasidomėkite, kokias paslaugas jis teikia. Ne paslaptis, jog teisė – itin plati sritis, kurią sudaro daugelis skirtingų sričių bei šioms aktualių paslaugų. Pavyzdžiui, skolų išieškojimas, darbo teisė, testamentų ir paveldėjimo sutarčių sudarymas, ieškiniai dėl sužalojimo kompensacijos ar problemos su nuomininkais, o gal sudėtingos atidėtų skrydžių situacijos – kaip ir bet kokioje kitoje srityje, profesionalai neretai pasirenka vieną ar kelias sritis, kurioje specializuojasi ir nuolat gilina žinias.

Kaip pabrėžia „Litkraft Solicitors“ – daugelį metų patirties sukaupę lietuvių advokatai UK, aktualiais klausimais konsultuojantys klientus Jungtinėje Karalystėje ar nuotoliu Lietuvoje – labai svarbu pasirinkti profesionalą, kuris galėtų suteikti jums teisinę pagalba reikiamoje srityje.

Įvertinkite advokato asmenines savybes

Renkantis patikimą advokatą, taipogi yra svarbu atsižvelgti į jo asmenines savybes, komunikacijos ypatumus bei komunikavimo priemones, priimtinas ir patogias jums. Paklauskite savęs ar bendraudami su šios srities specialistu jaučiatės patogiai ir galite juo pasitikėti. Taip pat nebijokite klausti įvairių klausimų, susijusių su jūsų situacija – tai padės jums įvertinti, ar pasirinktas advokatas gali net ir sudėtingus teisinius niuansus jums paaiškinti suprantamai.

Panagrinėkite klientų atsiliepimus

Šiais laikais, kai skaitmeninėje erdvėje nevengiama pasidalinti atsiliepimais, ganėtinai lengva panagrinėti buvusių ar esamų klientų atsiliepimus apie advokatų kontorą ar konkretų specialistą. Tai vienas iš būdų, padėsiantis jums susidaryti pirminę nuomonę apie specialisto žinias, patirtį, komunikaciją ir kt.

Tačiau svarbu prisiminti, kad interneto platybių komentatoriais ne visada galima visiškai pasikliauti, nes daugelis žmonių gali palikti nepatikimus komentarus. Todėl skirkite atitinkamai laiko pasidomėti jau išspręstais atvejais, bylomis, kitomis specialisto kompetenciją patvirtinančiomis veiklomis, iniciatyvomis, mokslais. Kartais specialistai šia informacija dalijasi tiesiog savo interneto svetainėse, socialinių tinklų paskyrose.

Specifinės srities žinios bei patirtis, sklandi komunikacija, nuolatinis žinių gilinimas tam tikrais klausimais – tai keli esminiai momentai, kurie leis operatyviai spręsti jums aktualius klausimus. Skirkite laiko specialisto ar advokatų kontorų analizei, pasidomėkite teikiamomis paslaugomis, žiniomis, realia sukaupta patirtimi. Galiausiai, kone geriausias būdas apsispręsti – individualios konsultacijos, kurių metu įvertinsite daug svarbių aspektų, tiek žvelgiant iš specifinių žinių, tiek komunikacijos pusės.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas