Bitkoino kaina sustojo ties $25 000, o naujos Bitcoin BSC kriptovaliutos prekyba sprintuoja

Pastaruoju metu Bitcoin kaina svyruoja ties $25 000 ir kriptovaliutų rinkoje atsirado pelningesnių medžioklės plotų, kur vienas jų – Bitcoin BSC.

Geriausia pasaulyje kriptovaliuta – BTC – šiuo metu gali sunkiai išsilaikyti virš $25 000 lygio, tad Bitcoin monetoms antrininkėms sekasi daug geriau. Pavyzdžiui, per pastaruosius tris mėnesius Bitcoin Cash (BCH) padidėjo 73%, o Bitkoinas per tą patį laikotarpį sumažėjo 2,3%.

Tuo tarpu, kita antrininkė BTC20, išleista prieš mėnesį, pabrango 52%. Iš tiesų, BTC20 net pasiekė savo visų laikų (ATH) dienos rekordą – vertė pakilo iki $6, o tai prilygsta 688% prieaugiui nuo išankstinio pardavimo kainos.

Dar vienas BTC klono projektas, BTC2.0, pakilo iki $1,06 ir užregistravo 538 kartų grąžą.

Taigi, atsižvelgus į sėkmingą Bitkoino antrininkų veiklą, yra labai didelė tikimybė, kad Bitcoin BSC paseks jų pėdomis ir greitai skaičiuos grąžą, lygią šimtams ar net tūkstančiams procentų.

Įsigykite Bitcoin BSC kriptovaliutos dabar

Stakingas yra (ne itin) slaptas Bitcoin BSC sėkmės ginklas

Bitcoin BSC siekia prilygti ir įveikti visų pastarųjų projektų sėkmę. Šiam tikslui turi pagrindinį ir svarbiausią ginklą – stakingą (dar žinomą kaip “statymas”).

Stakingas suteikia investuotojams galimybę užsidirbti žetonų juos tiesiog laikant platformoje. Pavyzdžiui, jei turite 100 žetonų ir nusprendžiate juos stakinti, tuomet po metų laiko galite turėti 200 žetonų (jei metinis augimas APY bus lygus 100%) ir tai dvigubai padidins jūsų investicijų vertę.

Būtent ši patraukli funkcija užtikrins kainų palaikymą rinkoje, tuo pačiu užtikrindama teigiamą kapitalo grąžą ir pajamas projekto dalyviams.

Taipogi, Bitcoin BSC statymas veikia jau ir dabar, net prieš monetoms atsiduriant decentralizuotoje biržoje. Apsilankę Bitcoin BSC statymo informacijos suvestinėje, galite stebėti, kiek žetonų savininkų stakina.

Įsigykite Bitcoin BSC kriptovaliutos dabar

Greitesnis, pigesnis ir galingesnis nei kiti Bitkoino klonai

Vis dėlto statymas nėra vienintelis šios perspektyvios kriptovaliutos pranašumas.

$BTCBSC naudoja statymo patvirtinimo protokolą, o tai reiškia, kad jis veikia daug pigiau ir efektyviau. Kadangi $BTCBSC yra sukurta BNB Smart Chain pagrindu, operacijų mokesčiai yra mažesni nei $0,10, palyginti su maždaug $10 už Bitcoin ir maždaug $20 už Ethereum operacijas.

Taipogi, šis projektas pakeičia Bitcoin kasimą, kuris yra ne toks ekologiškas ir reikšmingai brangesnis palyginti su Bitcoin BSC veiklos modeliu.

Dar vienas $BTCBSC pranašumas yra spartus operacijų greitis, kuris paprastai yra mažesnis nei 5 sekundės, palyginti su 10 minučių trunkančiomis BTC operacijomis.

Nors Bitcoin BSC dar tik startavo, jau yra dedama daug pastangų ir per išankstinę prekyba siekiama parduoti kriptovaliutos už 3 960 000 JAV dolerių.

Įsigykite Bitcoin BSC kriptovaliutą už žemą $0,99 kainą

$BTCBSC šiandien galima nusipirkti už $0,99 – tokia pati kaina, kokią siūlė Bitkoinas 2011 m. pradžioje (primename, kad šiuo metu Bitkoino kaina yra apie $25 000).

Palyginti žema Bitcoin BSC kaina reiškia, kad išankstinio pardavimo dalyviai gali turėti milžinišką augimo potencialą, kai prasidės BTC “bulių bėgimas” (periodas, kuomet kriptovaliutos kainos auga).

Norint išlaikyti tradicijas, Bitcoin BSC turi tiek pat žetonų, kiek ir Bitkoinas – 21 mln. – o 29% visos pasiūlos galima įsigyti iš anksto. Tai reiškia, kad $BTCBSC pradinė rinkos riba yra $6 063 750.

14 455 000 $BTCBSC žetonų (69% pasiūlos) yra rezervuoti stakingo-statymo atlygiams. Dar 2% pasiūlos yra rezervuoti DEX likvidumui užtikrinti, kad būtų užtikrinta sklandi prekyba paleidimo metu ir vėlesniam augimui.

Esant tokiam simboliniam greičiui, didžiausia pasiūla bus pasiekta maždaug po 120 metų – po lygiai tiek metų, kaip ir Bitcoin kriptovaliuta.

Turėkite omenyje, kad kadangi $BTCBSC veikia BNB išmaniojoje grandinėje, norėdami pirkti ir investuoti išankstinio išpardavimo metu, turėsite naudoti BNB arba USDT (BEP-20).

Įsigykite Bitcoin BSC kriptovaliutos dabar

Bitkoino kaina sustojo augti, o Bitcoin BSC kriptovaliuta sprintuoja: apibendrinimas

Pastaruoju metu kriptovaliutos kainos paprastai susiduria su sunkumais, tačiau yra naujų vandenų, kur srovė yra galingesnė ir veikla nenustoja judėti į priekį. Bitcoin antrininkų sektoriuje yra viskas, ko reikia, kad būtų galima gauti dešimteriopą ar net didesnį pelną.

Prisijunkite prie Bitcoin BSC jau dabar ir sukurkite sau galimybę užsidirbti pasyvių pajamų naudojant stakinimą ir jo išskirtinius privalumus.

Įsigykite Bitcoin BSC kriptovaliutos dabar

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas