Baigėsi akcija „Įveik savo Laisvės ratą“

Švenčiant Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – baigėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro (toliau – Utenos DSC) surengta akcija „Įveik savo Laisvės ratą“, kurios metu nuo Vasario 16-osios buvo galima bet kokiu būdu įveikti savo Laisvės ratą.

Šioje akcijoje dalyvavo ne tik pavieniai uteniškiai ir miesto svečiai (Utenos DSC žiniomis, ratą ėjo ir 87 metų senjoras, ir vos vienų metų ir trijų mėnesių sulaukusi mergytė), bet ir vaikų darželių, mokyklų, įvairių įmonių, sporto klubų atstovai bei kiti. Akcijos rezultatai viršijo visus organizatorių lūkesčius, nes ne tik buvo išdalytas planuotas medalių kiekis, bet ir teko skubiai jų užsakyti papildomai. Iš viso išdalyta net 3 500 medalių, tačiau šis skaičius neatspindi tikrojo akcijos dalyvių skaičiaus, nes ne visi ėmė medalius. Uteniškiai apie šią iniciatyvą atsiliepė labai teigiamai ir šiltai, dėkodami organizatoriams už nuostabią idėją.

Paskutinę šventinę akcijos „Įveik savo Laisvės ratą“ dieną iškilmingai uždarė vienuolika Laisvės ratų įveikę Plk. Prano Saladžiaus šaulių (Utenos apskr.) 9-osios rinktinės nariai, jų artimieji ir kiti jiems prijaučiantys uteniškiai. Tądien prie Utenos DSC akcijos prisijungė bei 111,11 km Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione nubėgo ir bėgimo klubo „Utena Runners“ atstovai. Startavę apie 7 val. šešiolika klubo bėgikų pasikeisdami įveikė netgi daugiau kilometrų, nei buvo užsibrėžę (finišavo maždaug 17 val.).

Vytauto Ridiko ir Jurgitos Ulkienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas