Vyžuonų seniūnijos seniūnė palieka savo darbą

Vyžuonų seniūnijos seniūnė Jolita Bučelienė nusprendė palikti šį postą. „Noriu savo galimybes realizuoti kitur“, – apie savo sprendimą „Utenos dienai“ sakė seniūnė, kuri su pareigomis atsisveikins sausio 26 dieną. Ji įsitikinusi, kad gyvenime žmogus turi pasimatuoti įvairius batus.

Ketverius metus seniūne dirbusi J. Bučelienė su šeima gyvena Vyžuonose. Iš čia nežada niekur pakelti sparnų. Ji patikino, kad šias pareigas palieka savo noru, niekas nevijo ir tikrai nebuvo jokio spaudimo ar nesantaikos su dabartine rajono valdžia kibirkščių. Atvirkščiai, ji sulaukė valdžios siūlymų pasilikti ir dirbti toliau.

Anot J. Bučelienės, vadovavimas seniūnijai nebuvo lengvas ir paprastas. Kiekviena diena buvo pilna iššūkių. Keturias dukras auginanti moteris turėjo savo atsakingas pareigas derinti ir su šeima.

„Esu įsitikinusi, kad daviau savo įnašą šiai seniūnijai. Atnaujinome techniką, automobilius, darbo priemones, nudirbome daug kitų svarbių darbų. Žinoma, įgyvendinau dar ne visus planus“, – sakė pašnekovė.

Seniūnė negailėjo gražių žodžių vyžuoniškiams, su kuriais petys petin dirbo, džiaugėsi nuveiktais darbais, guodėsi, kai buvo sunku. Per pastaruosius metus seniūnijos administracija iš senų ir ne itin patogių patalpų persikėlė į buvusios mokyklos pastatą. Čia darbuotojų kabinetai šviesūs ir erdvūs, tapo patogiau ir seniūnijos gyventojams. Neseniai atnaujintos ir Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo grupės patalpos.

Prieš ketverius metus J. Bučelienė pakeitė tuometį ilgametį Vyžuonų seniūnijos seniūną Audrių Remeikį.

„Utenos dienos“ inf.

Deimantės Zarankienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas