Vagys sumanė neįtikėtiną planą: šeimą išsiuntė į patikros punktą, o patys apvogė namus

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai informavo, kad sausio 12 dieną Kazitiškio seniūnijoje (Ignalinos rajone) gyvenančiam gyventojui paskambino vyriškis, kuris telefonu prisistatęs Utenos mobiliojo COVID–19 patikros punkto darbuotoju, informavo, kad jo šeima turėjo tiesioginį kontaktą su sergančiu COVID-19 asmeniu, todėl jam ir jo šeimos nariams reikia atlikti COVID-19 testus. Vyriškis pasakė, kad šeimos nariai sausio 13 dieną nuo 12 val. iki 12 val. 30 min. yra užregistruoti COVID–19 testui ir turi atvykti į mobilų COVID-19 patikros punktą esantį Utenoje.

Sausio 13 dienos ryte, šios šeimos moteris paskambino tuo pačiu telefono numeriu tariamam Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojui norėdama pasitikslinti, kodėl testas jos šeimai negali būti atliekamas Ignalinoje. Vyriškis nesutriko ir paaiškino, kad dėl antrosios sergamumo bangos Ignalinos rajone nėra laisvų vietų ir testo reikėtų laukti kelias dienas. Vyriškio atsakymas buvo įtikinamas ir šeima suplanuotu laiku išvyko į Uteną. Apie 10 val. 30 min. tariamas Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojas dar kartą paskambino ir pasitikslino, ar šeima tikrai išvyko į Uteną atlikti testų. Atvykusi į mobilų COVID–19 patikros punktą Utenoje šeima sužino, kad jie nėra registruoti testui.

Vyrui kilo pagrįstų įtarimų ir šeima nedelsdama skubėjo namo. Įtarimai pasitvirtino, šeima grįžusi namo pastebėjo, kad buvo patekta į namo vidų ir iš namų pavogti auksiniai papuošalai. Padaryta 1 280 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas