Utenos ligoninėje – Specialiųjų tyrimų tarnyba

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo VšĮ Utenos ligoninėje. Pareikšti įtarimai septyniems asmenims, tarp kurių ir šios įstaigos vadovas Dalius Drunga.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, ligoninės vadovas, veikdamas bendrininkų grupėje su kitais ligoninėje vadovaujančias pareigas einančiais asmenimis, galimai piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, suklastojo darbo sutartis ir kitus darbo apskaitos dokumentus. 

Ligoninės direktoriui ir dviem ligoninėje vadovaujančias pareigas einantiems asmenims pareikšti įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo, dar keturiems asmenims pareikšti įtarimai dėl padėjimo piktnaudžiauti ir dokumentų klastojimo. Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Kaip „Utenos dienai“ sakė ligoninės direktorius D. Drunga, šiuo metu jam uždrausta ką nors šiuo klausimu komentuoti. „Buvo ir anksčiau įvairių skundų. Tačiau kaip dirbome, taip dirbame. Manau, kad viskas paaiškės artimiausiu metu, nes mes esame nekalti“, – trumpai komentavo vadovas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas