Utenio stadione netrūko sportinio azarto

Gegužės 27 dieną Utenio stadione šurmuliavo sportiškai nusiteikę patys mažiausi uteniškiai, o jiems kompaniją palaikė auklėtojos, broliai, sesės, tėvai, seneliai. Kasmet rengiama šventė „Aktyvi šeima – 2022“ subūrė uteniškių šeimas, kurios smagiai leido laiką.

Prieš prasidedant sporto rungtims, kuriose talkino Utenos futbolo klubo „Utenos Utenis“ futbolininkai, aštuonių Utenos rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų komandos su 5–7 metų vaikais bei jų šeimos nariais iškilmingai atidarė šį renginį žygiuodamos stadiono bėgimo taku. Po nuotaikingos mankštos kiekviena komanda stojo prie 13 stotelių – dalyvavo estafetėse, aplink kliūtis varė kamuolius, iš kubelių statė bokštą, žaidė futbolą su gimnastikos kamuoliu užrištomis akimis, susikabinę rankomis ar vaikščiodami.

Kaip sakė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Faustina Guntulienė, renginys buvo organizuotas pagal „Gandrelio“ vykdomą sporto projektą „Atsigręžk, padėk, galėsiu!“, kuris finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Renginio tikslas – skatinti fizinį aktyvumą šeimoje, didinant visuomenės motyvaciją saugoti ir stiprinti savo bei artimųjų sveikatą.

Šiųmečiame, jau septintajame, renginyje dalyvavo maždaug 150 dalyvių iš Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“, „Saulutė“, „Pasaka“, „Želmenėlis“, „Šaltinėlis“, „Voveraitė“ ir Utenos mokyklų-vaikų darželių „Eglutė“ bei „Varpelis“.

Visi dalyviai ne tik sulaukė prizų, kuriuos skyrė „Gandrelis“, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, „Utenos Utenis“ ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Paulius Čyvas, bet ir dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi galėję prasmingai pajudėti gryname ore, pasibūti kartu su šeimos nariais.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas