Tarp verslo įmonių geriausiųjų – ir uteniškiai

Penktadienį, gruodžio 2 dieną, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare paskelbė 2022 metų nominantus: geriausia Utenos apskrities gamybos įmone pripažinta UAB „Umaras“, o Utenos apskrities paslaugų įmone – UAB „Utenos šilumos tinklai“. Ypač svarbų apdovanojimą – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklą „Darbo žvaigždė“ – į Uteną parvežė Utenos kolegijos direktorius Raimundas Čepukas.

Tai ne tik apdovanojimų vakaras, bet ir gera proga apžvelgti besibaigiančių metų svarbiausius įvykius ir atliktus darbus, įvertinti įvairių sričių profesionalus.

Į Panevėžio dailės galeriją susirinkusius verslo atstovus sveikinęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė besibaigiančiais metais.

„Džiaugiuosi matydamas ilgamečius Rūmų narius ir visai neseniai prie mūsų verslo bendruomenės prisijungusių įmonių vadovus. Smagu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmet auga ir stiprėja, o narių gretos gausėja. Baigėsi sunkusis laikotarpis – pandemija. Tačiau Europoje po daugiau nei septyniasdešimties metų vėl vyksta karas. Tai šiais metais pakeitė mūsų, verslininkų planus, investicijas. Bet tokie įvykiai tik užgrūdina. Matome, kad esame stiprūs. O esame stiprūs, nes vienijamės į verslo organizacijas, dirbame drauge. Tikiu, jog karas baigsis Ukrainos laimėjimu. Tikiu, kad įsivyraus taika. Noriu pasidžiaugti, jog ir esant įvairioms negandoms, šiais metais turėjome daug renginių, daug gražių akimirkų, kurios buvo įsimintinos ir svarbios. Todėl sveikinu visus 2022-ųjų metų geriausiuosius ir didžiuojuosi jais“, – sveikino S. Gailiūnas.

Panevėžio krašto verslininkus renginyje sveikino švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, ministrės patarėjas Ignas Gaižiūnas bei kiti Vyriausybės, šalies institucijų atstovai.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems sakė Panevėžio miesto ir rajono merai, Utenos apskrities rajonų merai, Lietuvos miestų prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai ir kiti svečiai.

Šiuo metu Panevėžio PPAR vienija daugiau nei tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas