Šypsokimės – juk šventę kuriame patys

Nors žiemos šventės šiemet kitokios, CLINIC|DPC pasitinka jas su šypsena. O savo pacientų šypsenomis grožimės nuotolinių konsultacijų metu. Šie metai visus išmokė prisitaikyti, nugalėti iššūkius išradingai ir vieningiau, nei kada nors anksčiau.
Visus metus buvome ryžtingi ir kūrybingi, todėl, nepaisant sudėtingos padėties, pavyko nuveikti aibę gerų darbų. Džiaugiamės savo šauniu kolektyvu, ištikimais pacientais, patikimais partneriais. Kartu palydėkime šiuos metus ir sekančius pasitikime sveiki bei stiprūs.

2020 metais papildėme savo gerų darbų kraitį sėkmingu socialiniu projektu „Kiekviena šypsena turi istoriją“. Pirmieji projekto dalyviai šių metų šventes pasitiks jau su naujomis šypsenomis. Jiems tai – sugrįžęs pasitikėjimas savimi, geresnė gyvenimo kokybė ir malonumas prie Šv. Kūčių stalo drąsiai kramsnoti gardžius kūčiukus!
Taip pat 2020-aisiais toliau neatlygintinai rengėme edukacijas ir nuotolines paskaitas. Mokėme dantų priežiūros jauniausius pacientus bei pasakojome apie implantacijos galimybes senjorams.

Esame ne tik socialiai atsakingi ir bendruomeniški, bet ir kuriame tvaraus vartojimo tradicijas. Todėl visai reklaminei spaudai rinkomės perdirbtą popierių, mažinome popieriaus sunaudojimą diegdami dokumentų valdymo sistemas. Kitais metais planuojame dar labiau prisidėti prie tvarumo įdiegdami elektroninį paciento kortelės pasirašymą. Popierinių kortelių neliks, todėl ženkliai sumažės popieriaus sunaudojimas.

Didžiuojamės pelnę sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“, kuris jau 10 metų teikiamas nepriekaištingai savo finansus tvarkančioms įmonėms. Tai – garantija, jog esame patikimi partneriai ir sąžiningi darbdaviai, nepaisant jokių aplinkybių.
Nors pasaulį ištikusi krizė paveikė visus, išlikome stiprūs, išsaugojome darbuotojus ir atsitiesėme. Ištobulinome nuotolinį gydymo ir konsultavimo būdą, todėl išlaikome ryšį su savo pacientais net šiuo sunkiu metu. Turbūt dar ilgai turėsime likti namuose ir gyventi neįprastomis sąlygomis. Kad ir kokie iššūkiai lauktų ateityje, pasitikime juos kartu drąsiai ir vieningai. Juk nepaisant aplinkybių, šventę kuriame patys – savo širdyse. Būkime kūrybingi ir paverskime šias šventes iš tiesų kupinomis džiaugsmo bei vilties. Linkime nuoširdžių šypsenų, bendrystės ir artumo!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas