Sudeikiuose kūrė tapytojai individualistai

Praėjusią savaitę Sudeikių daugiafunkciame centre pirmą kartą vyko Lietuvos dailininkų sąjungos narių tapytojų individualistų pleneras.

Jame dalyvavo garsūs Lietuvos dailininkai Svajūnas Armonas, Juozas Pranckevičius, Pranas Gudaitis, Linas Gelumbauskas, Saulius Kruopis ir Arvydas Kašauskas. Kaip „Utenos dienai“ sakė šio plenero koordinatorius S. Armonas, Lietuvoje yra įsikūrusi tapytojų individualistų asociacija, kurios nariai, nors ir turi puikias darbo sąlygas namuose, vyksta į tokius susibūrimus. „Nors visi esame profesionalai, tapyti tokiose egzotiškose Lietuvos vietose kaip Sudeikių miestelis, kurio pakraščius skalauja gražuolis Alaušas, vienas malonumas“, – pasakojo S. Armonas. Jis pridūrė, kad jiems, menininkams, buvo sukurtos puikios sąlygos tiek gyventi, tiek kurti. Tapytojų darbuose atsispindi daugiausia Sudeikių miestelio ir Alaušo ežero motyvai.

Pasibaigus plenerui Sudeikių daugiafunkciame centre buvo atidaryta trumpalaikė darbų paroda – kaip tvirtino šios įstaigos vadovė Vilma Petrulienė, visi plenere sukurti darbai jau greitu laiku bus eksponuojami poilsio ir renginių centre „Alaušo slėnis“.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas