Slidininkams duris atvėręs Lietuvos žiemos sporto centras turi rūpesčių

Praėjęs savaitgalis Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje buvo tikrai puikus – po ilgo laukimo pagaliau gautas leidimas atsidaryti, įjungti keltuvai, sutikti pirmieji lankytojai, slidininkai ir snieglentininkai. 

Kaip sakė šio centro direktorius Bronius Cicėnas, šeštadienį nupirkta 200 bilietų, sekmadienį – 120. Direktorius apgailestavo, kad daug žmonių, atvykusių iš kitų savivaldybių, policijos pareigūnų buvo apgręžti. Pirmadieniui įsigyti tik aštuoni, antradieniui – tik keturi bilietai. Pasak B. Cicėno, jei nebus daugiau lankytojų, darbo dienomis Lietuvos žiemos sporto centro veikla bus labai nuostolinga.

Lietuvos žiemos sporto centras kreipėsi į Lietuvos slidinėjimo centrų asociaciją, o ši – į LR Vyriausybę su prašymu dar palengvinti karantino sąlygas ir įsigytą lankytojo bilietą laikyti leidimu atvažiuoti į slidinėjimo centrą iš kitų savivaldybių. Taip pat svarstomos galimybės nuomoti sporto inventorių, nes šiuo metu nuoma slidinėjimo centruose yra uždrausta (būtina pasirūpinti ir slidinėjimo apranga). Galbūt bus galima slides užsakyti internetu, telefonu. Šiuo klausimu dar nėra sprendimų.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas