Uteniškis sugalvojo genialią idėją, kuri padeda spręsti automobilių statymo kiemuose problemą: jau sužavėjo kitus

Socialiniuose tinkluose plinta nauja idėja – prie automobilio, palikto daugiabučio kieme, pakabinti lapelį, kuriame užrašyta, iki kelintos valandos galima užstatyti transporto priemonę. Tokios idėjos puoselėtojai tikisi, kad tai padės spręsti transporto priemonėmis užgrūstų kiemų problemas.

Utenos gyventojas Vitalijus Šeršniovas penktadienį savo „Facebook“ puslapyje pasidalijo daugiabučio namo kieme stovinčių automobilių nuotraukomis. Prie šių automobilių kabo atspausdinti lapai su užrašais: „Galite užstatyti iki 7:20 ryto“. Ši idėja neliko nepastebėta kitų – vieni žmonės žavėjosi šia idėja, kiti tvirtino, kad gali kilti daugiau pavojų nei naudos. „Nuostabus pavyzdys. Galima draugiškai rasti išeitį“, – žavėjosi viena moteris.
Kiti rašė: „Būtų visai nebloga sistema. Problema tik viena: vagys ir vandalai žinos iki kada gali „dirbti“. V. Šeršniovas, Utenos miegamajame rajone įgyvendinęs idėją, tvirtino, kad jau seniai buvo sugalvojęs tai padaryti, tačiau vis nedrįso įgyvendinti: „Žmona buvo išėjusi pasivaikščioti ir pastebėjo, kad viena moteris bando užstatyti mano automobilį. Po šio įvykio supratau, kad ant mašinos reikia pakabinti lapelį su įspėjimu“.
„Jeigu kaimynai dažniau naudotų šį būdą, kieme atsirastų mažiau užstatytų automobilių. Be kita ko, gaila sugaišto laiko, kurį praleidi ieškodamas, kas užstatė tavo transporto priemonę“, – kalbėjo vyras. Vyras minėjo, kad po šio įrašo sulaukė žmonių žinučių, jog ši mintis jiems patiko ir pabandys įgyvendinti savo kieme: „Nesitikiu didelio rezultato, jei patiks žmonėms, tai patiks… Aišku, iškyla daug rizikų, nes kai kurie jaunuoliai gali imti ir sukeisti lapelius. Ateityje galima būtų sukurti kokią nors programą ir palikti lapelį su brūkšniniu kodu…“.
Pasak vyro, vienas jo kaimynas, paskaitęs apie tai komentarus „Facebook“, patraukė automobilį, todėl esą galbūt kažkiek ir davė naudos ši idėja. Taip pat V. Šeršniovas siekia, jog kuo mažiau automobilių stovėtų ant žolės. V. Šeršniovas pasakojo, kad tik penktadienį ant automobilio užkabino šį lapelį, todėl dar nematė, jog kaimynai gausiau pasinaudotų šia idėja.

Vyras taip pat atsispausdino lapelį su savo mobiliuoju numeriu, kad jeigu užstatytų kažkieno transporto priemonę, kiti žmonės galėtų su juo lengvai susisiekti.

Šaltinis: lrytas.ltNėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas