Šį šeštadienį Utenoje – net dvi rudeninės mugės po atviru dangumi

Spalio 2 dieną, šeštadienį, Uteną aplankys net dvi išskirtinės mugės – Utenio aikštėje pasitiks mugė „Sukurta Lietuvoje“, kurioje savo gaminiais stebins Lietuvos kūrėjai bei gamintojai, oprie PC „Moki-veži“ -specializuotasodinukų mugė „Aš sodinu“. Čia atvyksta sodininkystės grandai iš visos Lietuvos.

Utenos miesto gyventojus bei svečius mugės sukvies jau nuo pat ryto, tiek mugė Utenio aikštėje „Sukurta Lietuvoje“, tiek „Aš sodinu“ prasidės nuo 10 valandos. Į prekybos centro „Moki-veži“ aikštelėje vyksiančią sodinukų mugę atvyksta tikri sodininkystės grandai – čia išvysime dr. A. Amšiejaus medelyną, dr. K. Malinausko medelyną, Gedimino sodus, Rojaus medelyną, Buskų medelyną ir daugelį kitų medelynų iš visos Lietuvos.

Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės entuziastus į vieną vietą tam tikru laiku. Mugėse „Aš sodinu“ sutinkami žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos.

Todėl mugėje netrūks nei gausaus augalų asortimento, nei gyvų sodininkystės patarimų iš tikrų šios srities specialistų. Čia galima bus rasti Lietuvoje išaugintų vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, įvairiausių gėlių. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną.

Įsigijus sodinukų bei išgirdus daugybę augalų priežiūros patarimų, jokiu būdu negalima praleisti ir Utenio aikštėje vyksiančios mugės „Sukurta Lietuvoje“. Lietuvos gamintojai kvies išragauti įvairiausių skonių – pasitiks naminiai sūriai, mėsos gaminiai, šeimos kepyklėlių pyragai, tautinio paveldo duona, natūralūs aliejai, pagardai, medaus desertai ir daug kitų gardumynų.

Taip pat išvysime ir tautodailininkų, meno atstovų. Galima bus ne tik pasipuošti juvelyrikos gaminiais, rankų darbo aksesuarais, bet ir atrasti dovanų idėjų. Artėjant šaltajam metų sezonui, mugėje netrūks ir rankų darbo vilnos gaminių.

Rudens mugės „Sukurta Lietuvoje“ bei „Aš sodinu“ į Uteną atvyksta jau šį šeštadienį. Mugė „Sukurta Lietuvoje“ visų uteniškių lauks Utenio aikštėje, sodinukų mugė „Aš sodinu“ – prie „Moki-veži“ nuo 10 iki 16 valandos.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas