Šeštadienį Utenoje šurmuliavo net dvi mugės

Spalio 2 dieną, šeštadienį, mūsų mieste uteniškius pakvietė net dvi mugės: rudeninė mugė „Sukurta Lietuvoje“, kurioje savo gaminiais stebino Lietuvos kūrėjai bei gamintojai, o prie prekybos centro „Moki–veži“ – specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“. Čia atvyko sodininkystės grandai iš visos Lietuvos.

Jau nuo šeštadienio ryto sodinukų mugėje gausiai susirinkę pirkėjai ne tik pirko ir grožėjosi A. Amšiejaus medelyno, dr. K. Malinausko medelyno, Gedimino sodų, Rojaus medelyno, Buskų medelyno ir daugelio kitų medelynų iš visos Lietuvos atvežtais įvairių rūšių sodinukais, bet ir išgirdo sodininkystės patarimų iš tikrų šios srities specialistų. Mugės metu buvo galima įsigyti vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, įvairiausių gėlių ar net paragauti geltonų ar raudonų aviečių ar vaisių – obuolių, kriaušių, slyvų…

Utenio aikštėje šurmuliavusioje mugėje „Sukurta Lietuvoje“ pirkėjus ar pasmalsauti užsukusius miestelėnus pasitiko naminiai sūriai, mėsos gaminiai, šeimos kepyklėlių pyragai, tautinio paveldo duona, aliejai, pagardai, medaus desertai, šalčiu džiovinti vaisiai ir uogos bei daug kitų gardumynų, taip pat netrūko tautodailininkų, meno atstovų su savo rankų darbo gaminiais. Artėjant šaltajam metų sezonui, mugėje netrūko ir rankų darbo vilnos gaminių.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas