Vienoje erdvėje – daugybė sprendimų sveikatai ir grožiui puoselėti

Sveikata ir grožis – tos sritys, kurios aktualios kiekvienam iš mūsų. Ir kiekvienas negailime nei laiko, nei pastangų, kad sveikatos būklė bei išvaizda džiugintų. Na, o vertinantiems patogumą ir galimybę taupyti laiką, ypač patikti turėtų tokios erdvės kaip Harmony park.

Vandens ir pirčių erdvė

Ne paslaptis, kad maudynės šiltame ar vėsiame vandenyje yra naudingos be išimties visiems: padės nusiraminti ir atsipalaiduoti; sumažins įvairių ligų, pavyzdžiui, sąnarių tikimybę; sustiprins imunitetą ir netgi padės išsiskirti laimės hormonams. Vandens ir pirčių erdvėje jūs rasite: pramoginį baseiną su kaskadomis ir masažinėmis įlankomis; 25 m ilgio plaukimo baseiną; šalto vandens baseiną; įvairių tipų pirtis, daug malonios muzikos ir kitų pasirinkimų už papildomą kainą.

SPA paslaugos

Šioje erdvėje taip pat yra galimybė pasinaudoti daugybe įvairių SPA procedūrų, kurios priklausomai nuo tipo, nuramins ir atpalaiduos, tonizuos, sustangrins, atjaunins, pamaitins, sudrėkins jūsų odą. Kvalifikuoti specialistai atsakingai įvertins jūsų poreikius ir parinks jums tinkamiausias procedūras.

SPA kompleksai

Kovai su stresu, sveikatos ir grožio puoselėjimui galintys skirti daugiau laiko, gali rinktis ir SPA kompleksus, kurie sudarys galimybę šioje atpalaiduojančioje erdvėje pasilikti ilgiau ir efektyviau pasirūpinti savimi.

Kelo pirtis

Šio tipo pirtis yra ypatinga tuo, kad jai įrengti naudojami Kelo rąstai, pagaminti iš medžių, daugybę metų augusių tik šiaurės Suomijoje bei Karelijoje. Jie ypatingi tuo, kad itin atšiauriomis sąlygomis auga net apie 300 metų, o nudžiūvę – lieka stovėti dar apie kelis dešimtmečius. Dėl šių procesų, mediena tampa lengva ir sausa, natūraliai nusigludina, įgauna sidabro atspalvį ir puikiai dera šioje aplinkoje. Pirtyje užtikrinama maloni šiluma ir yra galimybė rinktis iš daugybės kūną puoselėjančių bei sielą harmonizuojančių procedūrų.

Hamamas

Jei norite kažko ypatingo visai nebūtina keliauti toli, pakaks atvykti čia ir apsilankyti turkiškoje pirtyje hamame. Aromatingų ir egzotiškų garų pripildytoje patalpoje ant marmurinių gultų, SPA specialistai atliks išskirtinius prausimosi ritualus, po kurio džiaugsitės itin švelniai ir lygia oda, lengvesniu kvėpavimu ir ypatinga energija.

Dienos SPA

Įvairios procedūros (kūno šveitimas, įvyniojimas į stangrinančius audinius, sveikatingumo suteikiančių kremų įtepimas, kurias atliks kvalifikuoti SPA specialistai, atgaivins ir harmonizuos, suteiks naujų jėgų.

SPA poilsio erdvė

Jei ieškote erdvės, kurioje būdami pamirštumėte visą likusį pasaulį, tai SPA erdvė yra tobuliausias pasirinkimas. Ji buvo sukurta atsižvelgiant į labai subtilų spalvų, garsų ir kvapų poveikį žmogui. Naudingos sveikatingumo procedūros jaukioje ir malonioje aplinkoje leis atgauti jėgas ir dar labiau mėgautis gyvenimu.
Tad, jei ieškote erdvės, pasiūlytų ypač daug sprendimų jūsų sveikatos ir grožio puoselėjimui, užsukite čia – jūsų lauka vandens ir pirčių erdvė, SPA paslaugos, SPA kompleksas, Kelo pirtis, hamamas, dienos SPA ar SPA poilsio erdvė.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas