Rugsėjo 1-oji Utenoje: įdomios veiklos mokiniams ir premjerės vizitas

Šiais metais Rugsėjo 1-oji Utenoje – išskirtinė. Nauji mokslo metai šįmet prasidės penktadienį neįprasta programa mokiniams, kurie kviečiami susirinkti į Utenos dvaro parką. Čia netrūks smagių emocijų ir muzikinių akcentų.

Jau kelerius metus mūsų mieste Mokslo ir žinių dieną nevyko jokie šventiniai renginiai, todėl šiemet nuspręsta pagyvinti šią šventę ir 13 val. suburti mokinius į Utenos dvaro parką, kur susirinkusiųjų lauks Utenos rajono savivaldybės mero Marijaus Kaukėno sveikinimas, dainavimo studijos „Decima“ ir grupės „Spektras“ koncertas, šviesos, dronų šou, akrojogos pasirodymas, robotų varžybos, voverės šuolis, pelėdos skrydis, lauko žaidimai, saulės stebėjimas per teleskopą, mokslo ir meno kūrybinės dirbtuvės ir daugybė kitų veiklų bei lauko žaidimų.

Idėja surengti Mokslo ir žinių dienos kūrybines dirbtuves gimė Utenos regioninio STEAM atviros prieigos centro mokytojams. Bus sumontuota scena ir pastatytos palapinės, skirtos kūrybinėms dirbtuvėms, kuriose veiklas ves Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro, STEAM, Utenos meno mokyklos, Robotikos akademijos metodininkai.

Šventinę dieną Utenoje lankysis ir uteniškius su Mokslo ir žinių diena sveikins premjerė Ingrida Šimonytė, kuri užsuks į Utenos Krašuonos progimnaziją. Po šios ugdymo įstaigos stogu glaudžiasi ir „Versmės“ skyrius. Vizitui Utenoje baigiantis I. Šimonytė lankysis ir STEAM centre, kur susipažins su vykdomomis veiklomis.

Utenos rajono savivaldybės administracija informavo, kad Rugsėjo 1-ąją Mokslo ir žinių dienos šventė prasidės 9 val. šv. Mišiomis Utenos Kristaus Žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose, o švietimo įstaigų vadovams rekomenduojama švietimo įstaigose organizuoti mokslo metų pradžią 10.30 val.

Utenos rajono kaimo švietimo įstaigose mokslo metų pradžia vyks pagal individualų tvarkaraštį.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas