Policijai įkliuvo mero pavaduotojas V. Šeršniovas: „įpūtė“ 0,43 promilės

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šįryt informavo, kad pirmadienio, lapkričio 21-os, rytą (apie 7 val.) Utenoje, J. Basanavičiaus gatvėje, sustabdytas automobilis „Subaru Legacy“, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 0,43 prom. girtumas) Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojas (gim. 1979 m.). Pradėta administracinė teisena pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d. Kaip paaiškėjo, policijos pareigūnams įkliuvo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas.

Pasirodžius policijos informacijai, politikas pateikė savo versiją socialiniame tinkle (kalba netaisyta):

Prisidirbau, tad atsiduodu Jūsų „teismui“.

Po gan ilgo laiko, savaitgalį reikėjo šiek tiek „atsipalaiduoti“. Pirmadienį prieš važiuojant į darbą prasipučiau su savu alkotesteriu. Alkotesteris parodė 0,25 promilės, tad sėdau už vairo ir pajudėjau link darbo.

Maždaug apie 7 val. ryto sustabdė pareigūnai. Jų rezultatas 0,43 promilės.

Moralinės išvados:

1. Nevartoti alkoholio arba tai daryti su saiku.

2. Laiku kalibruoti asmeninį alkotesterį (kad nerodytų „pieno riebumo“).

3. Nesiveržti į darbą pirmadieniais nuo ankstyvo ryto (leisti organizmui labiau išsivalyti). Jei būčiau važiavęs bent 30 min vėliau, tikriausiai įpūsčiau normą ir dabar šito posto nerašyčiau.

Su pažeidimu sutikau, pateisinimų tam nėra, pripažįstu, kad esu ir jaučiuosi kaltas dėl įvykdyto administracinio nusižengimo.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas