Po nugriaudėjusio ralio – nemaloni realybė ir gyventojų nuoskaudos

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Utenos apylinkė­se griaudėjo „Samsonas Rally Utena 2022“ automo­bilių sporto varžybos. Renginys pritraukė gausybę žiūrovų, atvykusių ne tik iš Utenos apylinkių, bet ir iš kitų Lietuvos pakraščių bei užsienio. Tačiau pa­tenkinti renginiu liko ne visi. Po ralio varžybų feis­buke pradėjo plisti pasipiktinimo žinutės. Žmonės kėlė nuotraukas su išdarkytais keliais ir piktinosi, kad jų niekas netvarko. Net praėjus savaitei po var­žybų, keliai vis dar buvo duobėti ir sunkiai prava­žiuojami. „Utenos diena“ pasidomėjo situacija, pa­kalbino apylinkių gyventojus bei keletą atsakingų asmenų.

Gyventojai piktinosi

Į Dičiūnų kaimą pas savo mamą dažnai važiuojanti Skir­mantė Sakalauskienė teigė, kad kelias po ralio varžybų buvo su­gadintas. „Ir šis kelias yra ne šiaip miško keliukas. Tai kelio ruožas nuo Vaikutėnų į Spitrė­nus“, – teigė moteris. Anot S. Sakalauskienės, sugadintas ke­lias palei jos mamos namus Di­čiūnuose buvo pradėtas grei­deriuoti tik spalio 12 dieną. O visą šį laiką po varžybų mote­riai teko važinėti duobėtu keliu ir gadinti savo automobilį.

„Aš kai pati niekur neva­žiuoju, tai nesipiktinu dėl suga­dinto kelio. Tik pas mane sve­čiai atvažiuoja. Ir jie sako, kad dar visai ir nieko tas kelias po šiųmečių ralio varžybų. Kai praėjusiais metais vyko auto­mobilių varžybos, va tuomet tai buvo padarę labai dideles duobes. Bet iš karto kitą dieną vežė žvyrą ir tvarkė. O dabar va ke­tvirtadienį (spalio 6 dieną – aut. past.) greideriavo. Tik čia ant kalniuko begreideriuodami nu­stūmė žvyro dangą ir paliko tik molį. Bet kai sausa, kelias dar iš bėdos pravažiuojamas. Iš esmės šį kelią reikėtų atnaujinti, žvy­ruoti, nes kai palyja, čia auto­mobiliai važiuodami slidinėja“, – pasakojo Tauragnų seniūnijo­je, Vidžiūnų kaime, gyvenan­ti Elena.

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas