Priežastys, kodėl turėtumėte senus dantų tiltus pakeisti dantų implantais

Anksčiau, netekus dantų, gydytojai kaip pagrindinį sprendimo būdą, pacientams siūlydavo įsidėti dantų tiltus. Tačiau, bėgant laikui, atsirado nauja alternatyva – dantų implantai. Šiame straipsnyje, Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai, pasidalins priežastimis, kodėl turėtumėte pakeisti savo senus dantų tiltus, dantų implantais.

1. Tiltai greičiau sugenda

Pacientams dažnai yra sunku pasiekti ir valyti tą plotą, kuris yra tarp restauracijos ir natūralių dantų. Laikui bėgant, tame plote pradeda kauptis bakterijos, kurios gali sukelti dantų ėduonį. Dėl to, dauguma dantų tiltų sugenda per pirmuosius 5 – 10 metų. O tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Akivaizdu, kad rinkdamiesi dantų implantus, jūs sutaupysite pinigų. Nors dantų tiltai apskritai kainuoja pigiau, tačiau labiau apsimoka investuoti ir įsigyti dantų implantus, kurių nereikės keisti.

2. Laikui bėgant tiltai didėja

Kai tiltai sugenda, juos reikia keisti. Kad tai padaryti, reikia pašalinti du dantis, esančius abiejose tilto pusėse. Dėl to, kiekvieną kartą, dedamas tiltas automatiškai yra vis didesnis, o tai kenkia dantų stabilumui. Didėjant tilto konstrukcijai, taip pat, mažėja sveikų dantų skaičius.

3. Dantų implantai prilygsta natūraliems dantims

Dantų tiltai padeda atkurti tik tam tikras burnos funkcijas, pavyzdžiui, kramtymą, rišlų kalbėjimą. Tačiau jie neatrodo taip estetiškai kaip dantų implantai ir laikui bėgant nusitrina. Dantų implantai visiškai atstoja tikrus dantis, nes yra tvirtinami į žandikaulį. Jie taip pat atrodo natūraliai, visiškai atitinka jūsų sveikų dantų formą ir spalvą. Jie stimuliuoja žandikaulio kaulą, todėl laikui bėgant, palaikomas jo tvirtumas. Dantų tiltai to padaryti negali, nes jie yra dedami virš žandikaulio kaulo.

4. Dantų implantus lengviau prižiūrėti

Vienas iš dantų tiltų pliusų yra tas, kad visa procedūra užtrunka apie kelias savaites, kai tuo tarpu dantų implantacija, apie 6 mėnesius. Tačiau dantų implantų priežiūra yra daug paprastesnė. Dantų implantus tereikia valyti kaip paprastus dantis, ir reguliariai naudoti dantų siūlą. Jums taip pat nereikia rūpintis tokiomis procedūromis, kaip dantų šaknų kanalų tvarkymas, nes implantai negali sugesti.

Jeigu nesate tikri, kokia dantų protezavimo procedūra jums tiktų labiausiai, galite parašyti mums adresu info@kristoforoklinika.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas