Plati šypsena – misija įmanoma

Vyresniam žmogui net mintis apie apsilankymą pas odontologą vis dar sukelia nemalonias asociacijas. Bijoma prisimenamo grąžto garso ir po jo sekusio skausmo. Bet situacija odontologijoje kardinaliai pasikeitė. Dabar net maži vaikai drąsiai sėdasi į odontologo kėdę ir visai nesibaimina atliekamų procedūrų. Šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimaliai neskausmingas procedūras ir galimybę turėti puikius dantis bei gražią šypseną. Kaip tik apie burnos chirurgiją bei implantaciją ir kalbamės su Utenos implantologijos klinikos gydytoju burnos chirurgu Jokūbu Keziu.

Skaitmeninė implantacija

Dažnas uteniškis lankymąsi odontologijos klinikoje supranta tik kaip kasmetinį burnos higienos atlikimą bei esamų dantų tvarkymą (plombavimą). Tačiau būna atvejų, kuomet danties jau nebeįmanoma sutvarkyti, o šypseną išsaugoti padeda tik dantų implantacija. Žinoma, ji naudojama ir po patirtų traumų ar kitų atvejų, kuomet reikia šalinti dantis. Tačiau prieš implantaciją, pirmiausia reikia išsiaiškinti esamą situaciją, nes, kaip nėra dviejų vienodų burnų, taip negali būti ir dviejų vienodų gydymo metodų. „Profesionalaus gydymo esmė numatyti tolesnius žingsnius ir perspektyvą. Todėl Utenos implantologijos klinikoje prieš kiekvieną gydymą, atliekame detalų paciento ištyrimą, o galutinis gydymo planas patvirtinamas tik po visų specialistų konsultacijų“, teigė burnos chirurgas J. Kezys.

Apskritai, burnos chirurgija yra neatsiejama odontologijos sritis gydomi įvairūs uždegimai burnos ertmėje, šalinami netinkami gydymui bei neišdygę dantys. „Tačiau svarbiausias burnos chirurgijos nuopelnas šiandien implantacija“, sakė J. Kezys. Pasak gydytojo, turinčio jau 12 metų darbo praktiką, tai prarastų dantų atstatymas, atsisakant išimamų dantų protezų.

„Technologijos sparčiais žingsniais žengia į priekį. Siekdami kiek įmanoma efektyviau atlikti gydymą, mes jau naudojame skaitmeninę implantaciją, kuomet nuskenuojamas visas žandikaulis ir visa klinikinė situacija perkeliama į kompiuterį“, pasakojo burnos chirurgas. Tuomet gydytojas ir pacientas jau kompiuterio ekrane mato esamą situaciją ir būsimą gydymo rezultatą. Taip iki minimumo sumažinamos gydymo paklaidos ir iki maksimumo suplanuojamas būsimas estetinis rezultatas.

Utenos implantologijos klinikoje dirbantys specialistai gali padėti ir turint didelių bei įsisenėjusių burnos bei dantų problemų. „Esant tinkamoms technologijoms ir tinkamiems specialistams, techninių apribojimų gydyme nėra“, pabrėžė gydytojas. Pasak jo, klinikoje galima išspręsti bet kurią gydymo problemą tiek pavienių dantų atstatymą, tiek bedantės burnos reabilitaciją. Įdomu tai, kad pati implantacija trunka vidutiniškai tik pusvalandį ar valandą, kaip ir įprastas vizitas.

Patikimos implantacijos sistemos

„Per daugelį metų išbandėme įvairiausias implantacijos sistemas“, teigė J. Kezys. Pasak jo, praktika parodė, kad rizikas implantacijoje sukelia įvairūs veiksniai, taip pat ir nežinomos, laiko nepatikrintos implantacijų sistemos. Todėl buvo pasirinkta viena pirmųjų rinkoje pasirodžiusių implantacijos sistemų „Straumann“ bei jos dukterinė įmonė „Neodent“. „Dirbdami su šiomis sistemomis pasiekėme 98 proc. implantų prigijimo rodiklius”, puikiais rezultatais džiaugėsi burnos chirurgas.

Daugiau informacijos apie visas odontologines paslaugas, taip pat ir dantų implantaciją, galima gauti Utenos implantologijos klinikoje, adresu Utenio a. 16. Darbo laikas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. Telefono numeris pasiteirauti bei rezervuoti laiką apžiūrai – 8 677 31 887. Daugiau informacijos adresu www.implantologijosklinika.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas