Pažymėtas ilgas Utenos sporto kelias

Pasak Utenos daugiafunkcio sporto centro vadovų, 70 metų kelias buvo ilgas, įdomus ir džiaugsmingas: 1953 metais buvo įkurta Vaikų sporto mokykla, vėliau 1964 metais pervadinta į Vaikų ir jaunimo sporto mokyklą, o 1970 metais – į Vaikų ir jaunių sporto mokyklą. Pirmoji tokia sporto mokykla Lietuvoje 1992 metais buvo reorganizuota į Utenos kūno kultūros ir sporto centrą. Ir tik 2012 m. Utenos kūno kultūros ir sporto centras buvo pervadintas į Utenos daugiafunkcį sporto centrą (Utenos DSC).

Per 70 veiklos metų mokykloje buvo kultivuojamos lengvosios atletikos, rankinio, šaudymo, šachmatų, dziudo, futbolo, gimnastikos, beisbolo, dviračių, krepšinio, plaukimo, teniso, stalo teniso, slidinėjimo sporto šakos. Nuo 1992 iki 2020 m. sportavo apie 800 mokinių, dirbo 26 treneriai.

Šiuo metu Utenos DSC kultivuojamos devynios sporto šakos (krepšinis, rankinis, plaukimas, lengvoji atletika, karatė, slidinėjimas, tenisas, stalo tenisas, dviračių sportas). Mokosi apie 600 mokinių, su kuriais dirba 23 treneriai.

Plačiau apie šią šventę skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas