O. Tumėnaitė-Bražėnienė tiki vizija suburti visus šalies kiaušinių margintojus

Neseniai Vaikutėnuose duris atvėrusi Odetos galerija sulaukia vis daugiau meno mylėtojų, edukacijų dalyvių ne tik iš mūsų, bet ir iš kitų rajonų – ši galerija pamažu tampa traukos centru. Ketvirtadienį vykęs respublikinės parodos „Gražiausias margutis“ uždarymo renginys taip pat sulaukė gausaus būrio žmonių, atvykusių net iš tolimesnių šalies kampelių. O šiemet kūrėjų ir jų darbų kraitė išties įspūdinga – 65 autoriai ir 92 margučiai.


Svečius pasitikusi ir dalyviams dėkojusi už dalyvavimą parodoje Odetos galerijos įkūrėja tautodailininkė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė teigė, kad per kelis dešimtmečius šalyje nė karto nebuvo surengta respublikinė margučių paroda. „Aš labai dėkinga, kad žmonės palaiko idėją. Be gausybės autorių paroda nebūtų įvykusi“, – sveikindama susirinkusiuosius kalbėjo parodos iniciatorė, kuri šią parodą rengti ruošiasi kas antrus metus.
Margučiai šiemet buvo suskirstyti į tris kategorijas: vieni buvo marginti vašku, kiti skutinėti, treti – autoriniai. Svečių teisėmis dalyvavo aštuoni užsienio meistrai.

Daugiau apie parodą skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena“ numeriuose.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas