Nuo oro sąlygų priklausomi Utenos čiuožėjai laukia pokyčių

Uteniškis ledo ritulio aistruolis Gintautas Burneika sakė, kad šalia Utenos daugiafunkcio sporto centro (toliau – Utenos DSC) esančią ledo čiuožyklą ir pramogas joje pamėgsta vis daugiau žmonių. Ledo ritulininkų klubo „U40 plius“ nariai čiuožyklą prižiūri savanoriškai už tai negaudami jokio atlygio. Jų teigimu, iš džiaugsmo žibančios vaikų akys atperka ir vargus, ir finansinius nuostolius. Apie viltis Utenoje turėti modernią ledo areną bei visuomenės užimtumo svarbą „Utenos diena“ pasikalbėjo su G. Burneika.

Neskaičiuoja nei laiko, nei pinigų

Pašnekovas neslėpė kritikos ankstesnei rajono valdžiai ir teigė, kad dirbusiems tik dėl atlyginimo ne itin rūpėjo norinčių turėti mieste ledo aikštelę poreikiai. Tačiau čiuožėjų iniciatyva ir ankstesnės rajono valdžios sutikimu ledo aikštelė šalia Utenos DSC prieš kelerius metus visgi atsirado.

„Kadangi patys mylime šį užsiėmimą, ir ledą liejame, ir sniegą valome neskaičiuodami nei laiko, nei pinigų“, – pasakojo G. Burneika. Pašnekovas džiaugiasi savo lėšomis įsigyta mašina ledui valyti, kurią naudojant užtikrinama gana gera ledo kokybė. Ledą prižiūrėti padeda nemenkas būrys ledo aistruolių – Dalius Gudelis, Stasys Asmanavičius, Marius Vaišnoras, Eduardas Salanginas, Vladimiras Naumovas ir kiti uteniškiai.

Visą straipsnį skaitykite penktadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas