Mugėje buvo kur akis paganyti ir paklausyti

Praėjusį savaitgalį Utenoje buvusios pieninės aikštelėje šurmuliavo mugė „Stilius ir skonis“. Paprastai pavasarį, trečią gegužės savaitgalį, miestuose švenčiama Gatvės muzikos diena. Šį kartą mugė sutapo su šia data Utenoje. Todėl mugėje tarp prekybininkų nuotaiką mugės dalyviams ir prekeiviams kėlė Utenos meno mokyklos mušamųjų instrumentų klasės ansamblis „Bum-drum“, kuriam vadovauja mokytojas Saulius Auglys.

Uteniškiai ir svečiai mugėje surado ne tik gausybę vaismedžių bei vaiskrūmių, bet galėjo įsigyti

įvairių papuošalų, marškinėlių bei kepurėlių, naminio apavo, namų kvapų, muilų ir dar daug visko.

Gurmanai turėjo galimybę parsivežti namo tradicinių kaimiškų mėsos, žuvies gaminių, naminės duonos bei konditerijos, net liofilizuotų uogų ir daržovių…

Viena iš šios mugės prekeivių Redvita Meilutė-Ramoškienė įsitikinusi, kad tik mugėse vyksta prekinio ženklo „Čiau Braške“ sklaida. „Mes šioje mugėje miesto žmonėms pristatėme natūralų, sveiką produktą, nes patys viską auginame, pakuojame ir parduodame. O mugė labai svarbi ir dėl to, kad vyksta tiesioginis kontaktas su klientu, kuris vėliau sugrįžta, nes mus uteniškiai žino, todėl mes viską darome dėl savo gimto miesto žmonių“, – tvirtino individualios įmonės vadovė.

Kita „Utenos dienos“ kalbinta uteniškė tautodailininkė Jūratė Lukšienė sakė, jog mugė – tai atgaiva dūšiai. „Mugėje pasikrauni emociškai, o bendravimas su žmonėmis – tikras malonumas“, – džiaugėsi mugės nauda tautodailininkė.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas