Laurynas Kasčiūnas Utenoje: nuo rimtų pokalbių iki šiltos bendrystės prie kavos su rajono gyventojais

Praėjusią savaitę Utenoje lankėsi TS-LKD pirmininkas, Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas. Vizitas buvo įvairiapusis – L. Kasčiūnas atidavė pagarbą vietos didvyriams, davė interviu Utenos radijuje, susitiko su rajono meru, o vizitą užbaigė jaukiu pokalbiu su gausiai susirinkusiais rajono gyventojais.

Svečias įsiamžino su TS-LKD Utenos skyriaus nariais ir bendraminčiais

Viso vizito metu politiką lydėjo TS-LKD Utenos skyriaus pirmininkė, Utenos rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Gogelienė. Politiko kelionė prasidėjo Kančių kalnelyje, kur pagerbtas Utenos apylinkėse žuvusių partizanų atminimas. „Tai vietos, kurios kalba be žodžių. Jos primena, kad laisvė niekada nebuvo mums duotybė, ją reikia branginti, gerbti ir puoselėti“, – sakė L. Kasčiūnas, uždegęs žvakelę memoriale. Jis visus savo vizitus regionuose pradeda nuo pagarbos atidavimo tos vietos didvyriams, kovojusiems už Lietuvos laisvę įvairiais Lietuvos istorijos tarpsniais. Vėliau politikas aplankė Utenos radiją, kur tiesioginėje laidoje dalijosi mintimis apie šiandienos politikos iššūkius, aptarė nacionalinio saugumo ir gynybos aktualijas. Pokalbyje su Utenos rajono savivaldybės meru Marijumi Kaukėnu daug dėmesio skirta regionų stiprinimui. „Savivaldos lyderių balsas ypač svarbus – juk būtent juos kasdieniai žmonių rūpesčiai pasiekia pirmiausia“, – pabrėžė L. Kasčiūnas. Dieną politikas užbaigė susitikimu su uteniškiais kavinėje „Pakrantės terasa“. Čia vyko renginys „Kava su Kasčiūnu“ – neformalus pokalbis, kuris jau tapo šio politiko vizitine kortele. Gyventojai drąsiai kėlė klausimus apie vietos kelių būklę, jaunimo galimybes Utenoje, socialines problemas. Netrūko ir klausimų apie nacionalinę politiką – gyventojai su politiku diskutavo apie šalies saugumą, paramą šeimoms, Lietuvos vaidmenį tarptautinėje arenoje, karą Ukrainoje. „Svarbiausia – išgirsti. Nesvarbu, ar klausimai malonūs, ar kritiški – jie visi reikalingi. Jie parodo, kuo gyvena mūsų žmonės ir kas jiems rūpi labiausiai“, – sakė L. Kasčiūnas. Susirinkusieji akcentavo, kad tokio formato renginiai suteikia galimybę ne tik pakalbėti apie rūpesčius, bet ir pažinti politiką kaip žmogų. „Čia visai kita atmosfera nei oficialiuose susitikimuose. Galima pasikalbėti atvirai, be užuolankų“, – sakė viena renginio dalyvė. Susitikimai „Kava su Kasčiūnu“ vyksta jau kurį laiką. Politikas džiaugėsi, kad per šį ciklą aplankė jau 40 savivaldybių, o iki Kalėdų planuoja aplankyti ir likusias 20. „Kiekviena savivaldybė, kiekvienas susitikimas – skirtingi. Bet visur žmonės – aktyvūs ir pilietiški. Tai suteikia didelį įkvėpimą tęsti vizitus, važiuoti ir diskutuoti. Manau, kad kiekvienas politikas turi girdėti, kuo gyvena žmonės, kad galėtų juos tinkamai atstovauti nacionalinėje politikoje“, – reziumavo L. Kasčiūnas.

TS-LKD inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

ATLIEKŲ REIDAS

Featured

Ignalinos naujienos

Indraja

Įvairenybės