Kaip kūrybiškai pasveikinti Valentino dienos proga

Šv. Valentino dieną įprasta praleisti su savo sielos draugu, dovanojant vienas kitam dovanas ir mielus suvenyrus. Nenusiminkite, jei piniginėje neturite didesnės sumos. Dovana neturi būti brangi, nes tai daugiau yra dėmesio ženklas, kuriuo siekiama išreikšti savo šiltus jausmus mylimam žmogui. Taigi, ką padovanoti šv. Valentino dienos proga – tai klausimas, kurį daugelis pradeda sau kelti jau nuo sausio pabaigos.

Kai kurie žmonės labiau laukia tradicinių dovanų, kiti mėgsta paprastas, bet netikėtas, kurios labai nustebina ir nudžiugina. Jaunimas dažniausiai bando išrasti ką nors originalaus ir neįprasto, kad dovana būtų nebrangi, bet ilgai prisimenama. Visgi ne taip svarbu, kokia bus jūsų dovana. Nepamirškite, kad visus jūsų dovanojamus daiktus turi sušildyti jūsų širdies šiluma. Visi jie turi būti „nuoširdūs“ tikrąja to žodžio prasme. Be to, labai svarbus dalykas šią dieną yra susikurti šventinę nuotaiką ir skirti kuo daugiau dėmesio savo mylimam žmogui.
Tad kaipgi nustebinti savo artimuosius Valentino dieną? Atkreipkite dėmesį į keletą originalių idėjų. Jums tereiks trupučio vaizduotės ir fantazijos.

Pradėkite galvoti apie dovaną iš anksto. Jei norite padovanoti ką nors savo kūrybos, pradėkite įgyvendinti idėjas likus bent kelioms dienoms iki šventės. Tradiciškai šią dieną ištariami meilės žodžiai arba jie užrašomi širdelės formos atvirukuose. Jeigu laikote save romantikais, vietoj atviruko galite parašyti visą meilės laišką mylimam žmogui. Arba išsiųskite virtualų meilės laišką iš nepažįstamo elektroninio pašto. Emocijos garantuotos!
Sukurkite muzikinį Valentino atviruką ar įgarsinkite savo sveikinimą. Garso failą su šiltais meilės žodžiais ar meilės eilėraščiu galima įrašyti į diską ir pridėti prie dovanos.
Be meilės žinučių šią dieną įprasta dovanoti ir širdis. Galite tokią dovaną nusipirkti, o dar geriau būtų nupiešti, nulipdyti, iškepti, išsiuvinėti, numegzti, išpjaustyti, nupinti, tai yra, pritaikyti bet kokius savo meninius sugebėjimus ir įgūdžius. Pagrindinis dalykas yra visa tai daryti tyra širdimi.
Jei esate kūrybingas žmogus ir kuriate muziką, parašykite dainą savo mylimam žmogui, o jei jūsų hobis yra tapyba, nupieškite portretą (arba užsakykite pas dailininką pagal nuotrauką, jei nepiešiate patys). Nesvarbu, jei meno kūrinys bus netobulas, svarbiausia, kad tokia dovana ilgai išliks širdyje.
Sukurkite bendros nuotraukos rėmelį ir surenkite bendrą romantišką fotosesiją. Taip pat galite padaryti albumą su jūsų bendromis nuotraukomis arba koliažą iš nuotraukų, kuriose užfiksuotos laimingiausios jūsų gyvenimo akimirkos (atostogos, gimtadienis, naujieji metai ar tiesiog įdomus pasivaikščiojimas). Pabaikite kompoziciją karikatūromis ir šmaikščiais komentarais. Įdėkite paruoštą koliažą į savo darbo rėmelį. Dar galite sukurkite savo bendrų nuotraukų vaizdo įrašą, kuriame išvardinsite gražiausias mylimo žmogaus savybes (atitinkamai parinkdami nuotraukas).
Jei jūsų artimas žmogus kupinas planų ir idėjų, jei nori daug pasiekti – parašykite jam asmeninį horoskopą, kuriame išsipildys visos jo svajonės.

Jei yra dainų, kurios jums primena kartu išgyventas laimingas akimirkas, įrašykite jas į diską ir gražiai supakuokite. Jūsų mylimas žmogus jas klausys, pavyzdžiui, automobilyje ir galvos apie jus.
Į gražią dėžutę, kurią patys dekoruosite, ar stiklinį indelį pridėkite daugybę mažų meilės dovanėlių. Keletas pavyzdžių: nedidelis meilės raštelis, eilėraštis, dovanų čekis, žvakė, rausvi ar raudoni saldainiai, USB raktas su mėgstamomis dainomis… Jei norite daugiau romantikos, nedvejodami įberkite gėlių žiedlapių. Taip pat galite užpildyti indą daugybe sulankstytų laiškelių, kuriuose parašyti komplimentai, priežastys, kodėl mylite, arba tiesiog meilės žodžiai. Kiekvieną rytą jūsų artimas žmogus gali ištraukti iš dėžutės mažą meilės raštelį ir nešiotis jį su savimi, kad būtų sėkminga diena.
Jei kieme yra sniego, atsikelkite anksti ryte ir nulipdykite sniego senį. Prie jo krūtinės pritvirtinkite širdį su savo brangaus žmogaus vardu. Tiesa, turėsite šiek tiek rūpesčių dėl dovanos išsaugojimo. Jei toks darbas jums per daug sudėtingas, paprasčiausiai pripieškite širdelių visur, kur leidžia oro sąlygos: ant sniego, ant asfalto ar net ant smėlio.
Įsigykite arba pasidarykite porą rožinių akinių sau ir savo mylimam žmogui. Susitarkite, kad juos užsidėsite tada, kai gyvenime kils sunkumų.
Jei nebenorite kažko kurti patys ar labai nepasitikite savo talentais, pasidomėkite, kur galima įsigyti suvenyrų su pasirinktomis savo nuotraukomis. Jūsų meilė bus maloniai įamžinta ant šaukštelių, puodelių, marškinėlių, gertuvių, pagalvėlių ar net patalynės – bet kur, kur tik širdis geidžia.
Suprantama, išsirinkti ar sukurti originalią, įsimintiną dovaną ne visiems yra lengva. Galima sugaišti daug laiko kūrybai ar ieškant dovanos, o vėliau dėl nuovargio net pradėti abejoti, ar dovana patiks jo antrajai pusei. Bet nepamirškite – gyvename XXI amžiuje! Jei kūryba jums yra tik didelė kančia, drąsiai sėskite prie kompiuterio ir ieškokite neįprastų, originalių dovanų internetinėse parduotuvėse. Net jei tai nėra paties sukurta dovana, ji vis tiek gali būti originali ir miela.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas